Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon gáz...

Csak szerintem nagyon gáz amit Viszkok Fruzsi csinál?

Figyelt kérdés
Szóval először is tudom hogy sokan szeretitek én is megnézem egy-két videóját de úgy elgondolkodtam azon hogy kap ilyen igyen ruhákat külföldi oldalakról és ha valami nem tetszik neki eladja azt amit ő ingyen kapott.Hogy lehet valaki ilyen pofátlan?!Nem tudom még hogy más YouTubeos csinálja e még ezt de hát könyörgök...mindent ingyen kap és még van pofája pénzt csinálni ilyen szar gagyi minőségű ruhákból is.Meg úgy alapból olyan beképzelt közben kimerem jelenteni hogy a cuccai 70 százalékát ingyen kapja.

2016. júl. 21. 09:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:
#50 Egyébként nem unod még tényleg?Szerintem Fruzsi pont leszarja , hogy mi a véleményem róla akkor te meg mit véded ennyire?Már kezd elegem lenni ebből a gyerekes vitából.Amúgy meg lehet ott kezdődik a baj , hogy nem 10-13 éves vagyok akit leköt egy olyan videó hogy mi van a sporttáskámban?Na ez tipikus olyan videó amit nem hiszem hogy ezrek követeltek tőle csak már nem volt miről vlogolni aztán kell a nézettség.Ja és nem az én dolgom meg persze azt csinál amit akar(de én meg nyugodtan véleményt alkothatok róla mert ő ezt vállalta azzal , hogy nyilvánosan tesz ki videókat) és még így is jobb pár videósnál csak amit a kérdésben is írtam engem az irritál meg , hogy most is megnézem hogy na van e valami érdekes videója de esküszöm...NINCS.Az 50 százaléka haul,aztán meg nem is tudom csak ilyen hülyeségek.Mintha csak kínból csinálna videókat hogy legyen nézettség mert most komolyan...mit viszek a nyaralásra videó?!Nem tudom de engem még az sem érdekelne hogy mit visz Kylie Jenner vagy Justin Bieber nyaralni pedig ők már tényleg elértek valami hírnevet.De szeretném most már lezárni ezt a hülyeséget.
2016. júl. 25. 15:17
 52/75 anonim ***** válasza:
31%

Én tiszteletben tartom a véleményed, nyílván a hírnév

ezzel jár. Csak sok mindennel nem értek egyet veled,

én se 12-13 éves vagyok már, mégis érdekelnek a videói,

mert tetszik Fruzsi viselkedése. Illetve senki nem

kérte tőle a mi van a sporttáskámban videót, ő mondta

el, hogy a legnagyobb sikere a sportolásról szóló és

a mi van a táskámban videói voltak a legnépszerűbbek,

ezért ezt a kettőt "összegyúrta", és készített

egy mi van a sporttáskámban videót. Itt az indok.

Más részt értelme is volt a videónak, mert a sporttáska

amit mutatott az nekem megtetszett és megrendeltem és

nagyon szeretem, tehát volt értelme, nem csak mutogatja

a cuccait. Illetve nem unom, nyár van, a munkámmal

most egy kevés ideig nem tudok foglalkozni mert

lesérültem, szóval van időm ezzel foglalkozni.

Na mindegy, szép napot! :)

2016. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 A kérdező kommentje:
#52 Azért így konkrétan a te életedre sem voltam kíváncsi hogy mivel töltöd az idődet.
2016. júl. 25. 15:55
 54/75 anonim ***** válasza:
38%

"Egyébként nem unod már tényleg?"

Hát válaszoltam a kérdésedre cicuka, én aztán ráérek. :)

2016. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:
Felőlem, látom neked is van életed. :) Meglátszik mennyi eszed van a 41 százalékodon is. :DD Többet nem kell írnom az utolsó válaszod mindent elmond helyettem is. :D
2016. júl. 25. 17:24
 56/75 anonim ***** válasza:
56%

Már leírtam, hogy lesérültem, ezért nem végezhetem

a munkámat, ezért érek rá. :) Illetve attól még, hogy

valaki nem ért egyet a véleményemmel, az nem jelenti

azt, hogy hülye vagyok. ;) Igenis van életem.

2016. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:

"Hát válaszoltam a kérdésedre cicuka, én aztán ráérek"

Sugárzik belőled az értelmesség.Na jó szórakoztasson téged anyukád ha unatkozol csá.

2016. júl. 25. 18:40
 58/75 anonim ***** válasza:
55%

#52 Azért így konkrétan a te életedre sem voltam kíváncsi hogy mivel töltöd az idődet.


Mielőtt ezt írtad volna, na előtte írtam le. :)

Amnéziás vagy, vagy csak figyelmetlen?

2016. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 A kérdező kommentje:
Hát te tényleg fogyaték vagy:DDMikor veszed észre magad?Egyébként nem én pontozom mindig le a válaszaidat szóval ezek szerint más is nézi a kérdést, válaszolj még hadd pontozzunk le.Mindjárt elküldöm emailen ezt a kérdést Viszkoknak mit szól hozzá hogy egy szellemi fogyatékos nézője érte harcol. :)Mert a jó édes anyukája nem foglalja le:)
2016. júl. 25. 19:05
 60/75 anonim ***** válasza:
33%

Kérlek add át üdvözletem Fruzsinak! ;D

Illetve én mindig hasznos tanácsokat és válaszokat

adok más kérdéseknél, itt ugye főként most a Fruzsi

utálók vannak és nyílván azok pontoznak le, nem

igazán érdekel mások véleménye. :D És jó lenne

ha az anyámat nem vennéd a szádra, még ilyen formában sem.

;) És a barátommal élek csak úgy megsúgom, szóval ezt

a dumádat befejezheted! ;D

2016. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!