Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon gáz...

Csak szerintem nagyon gáz amit Viszkok Fruzsi csinál?

Figyelt kérdés
Szóval először is tudom hogy sokan szeretitek én is megnézem egy-két videóját de úgy elgondolkodtam azon hogy kap ilyen igyen ruhákat külföldi oldalakról és ha valami nem tetszik neki eladja azt amit ő ingyen kapott.Hogy lehet valaki ilyen pofátlan?!Nem tudom még hogy más YouTubeos csinálja e még ezt de hát könyörgök...mindent ingyen kap és még van pofája pénzt csinálni ilyen szar gagyi minőségű ruhákból is.Meg úgy alapból olyan beképzelt közben kimerem jelenteni hogy a cuccai 70 százalékát ingyen kapja.

2016. júl. 21. 09:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
28%
Nem megy nehezen a szövegértés. :)
2016. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:
Ja és ha elolvasnád a kérdést mégegyszer észrevehetnéd hogy arra kérdezten rá hogy más szerint is gáz e ez a viselkedés.Fruzsiról meg olyan durvákat nem mondtam azon kívűl hogy a szemöldökét hiába mondja hogy nem lehet megcsinálni mert én is meg tudnám , meg a videóiról mondtam hogy szinte semmi értelme..a nézőit meg folyanatosan hülyének nézi.Egy külföldi videósbál nézd csak meg milyen tippeket ad.Talán Nicole Skyes az a csaj...Na mindegy csak te már jössz ezzel a szöveggel amitől azt hiszed gondolom hogy meghatódok meg ilyesmik.Mintha nem is tudom miket írtam volna a csajról úgy véded.
2016. júl. 23. 21:40
 43/75 A kérdező kommentje:
Ja aztán tudom most bele fogsz kötni a helyesírásomba.😁Telórol hamarabb benézem szóval ha lehet bele se kezdj ebbe.
2016. júl. 23. 21:43
 44/75 anonim ***** válasza:
34%

Tudom mi volt a kérdés, de szerintem a válaszból

lejött, hogy a válaszom nem, és amit még leírtál

róla azzal nem értettem egyet, és ezt is leírtam.

Nem védeni akartam, de nekem is megvan a véleményem

róla, szerintem jó videós, csak sokak máris a rosszat

látják meg a másikban. És nem meghatni akartalak,

csak szemléltetni, hogy tiszteletben tartom a véleményed,

mert mindenkinek van joga saját véleményt alkotni!

Köszönöm...

2016. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha még mindig ott tartasz hogy minden válaszomra visszaírsz.Na légyszi mostmár ne írj,más véleménye is érdekel. ..felfogtuk a véleményedet,na jó tiszteletben is tartom:)(egyébként mindig ez van...ha valaki nagyon unszimpatikus nekem másnak meg nem elnkezdünk veszekedni rajta de mindig én nyerek.pl multkor Taylor Swiftel volt igy aztán most kb mindenki megutálta és igazam volt vele kapcsolatban😂)
2016. júl. 23. 21:48
 46/75 anonim ***** válasza:
47%
Én szeretem Fruzsit, de hát úgy tűnik neked magyarázhat akárki akármit, megmakacsoltad magad hogy Ő egy pénzéhes 0 képességű csaj.. Nagyon is szép és attól mert eladja a ruháit lehet normális.. Szerinted más ember nem adja el a ruháit?! Igen, ingyen kapja, de ha nem tetszik neki mitcsináljon vele?! Álljon a szekrénybe?! Jó, az igaz hogy adhatná intézményeknek, de b@sszus ne sajnáld már tőle azt a pár ezer forintot.. Ha meg ennyire profi vagy a sminkelésbe akkor kezdj egy csatornát és meglátjuk a te videód mennyivel sikeresebbek mint a Fruzsi videói..
2016. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 A kérdező kommentje:
Utolsó!Honnan tudod hogy nincs e csatornám?:)
2016. júl. 25. 09:58
 48/75 anonim ***** válasza:
42%

Lehet YouTube csatornád, de nem biztos, hogy feltöltesz

rá videókat. Ha igen, akkor linkeld be, kíváncsiak

vagyunk, hogy mennyire vagy jobb Fruzsinál.

2016. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
46%
41%-os még nem unod ezt a Fruzsi nyalást? Hozzátenném nekem Móni szépségvilága sem szimpatikus, de Fruzsinál szimpatikusabb még annak ellenére hogy nem tud ő se szépen sminkelni, meg a stílusa sem tetszik. De legalább ha valamit kap ajándékba nem hazudozik róla össze-vissza hogy az milyen jó, hogy ha közben az adott termék nem jó. Fruzsi meg mindent dicsér csak a pénzért, szánalmas.
2016. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
15%

Véleményt nem lehet megvásárolni. Azért fizetnek, hogy

beszéljen róla a videójában, sok olyan haul videója van

amiben az egyik ruhára azt mondta, hogy "Ezt tulajdonképpen

azért adták, mert még szemétnek se jó!". Szó szerint

így mondta. Meg sokszor mondta, hogy nincs ezzel megelégedve, teljesen más mint a képen volt.

2016. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!