Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még elég fiatal vagyok,...

Még elég fiatal vagyok, viszont a karomra ráférne egy szőrtelenítés. Gyantázzam vagy Borotváljam? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem alapból nagyon fáj a gyantázás és csak könnycseppek árán tudom csak leszedni a lábamról. Már a combomon is eléggé fajdalmas a dolog, akkor meg mi lenne a kezemnél? Sokan mondták már hogy szőrös a kezem, de nem igazán törődtem vele. De mostmár rosszabb a dolog és kicsit bepánikoltam. Azt mondják ne tegyem mert fájna és még fiatal vagyok de mégis úgy zavar. Nem akarok megfelelni mindenkinek, de egyvalakinek igen. Saját magamnak. Ha tudtok mondjatok vlami kevésbé fájdalmas megoldást. (Hallottam pl a szőrtelenítőkrémről, de nem mondtak túl jókat róla) 14/L

2016. okt. 22. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ragaszkodsz a szőrtelenítéshez a gyantát ajánlom az !!alkarodra!!. Mindenképpen kérj segítséget hozzá!! Mert ha nem feszíted meg jól a bőröd véraláfutásos lesz a kezed. A helyedben inkább elmennék egy kozmetikushoz. A fájdalomtól pedig ne félj mert nem fog annyira fájni mint a combodon.:)
2016. okt. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kozmetikus pik-pak megoldja. Odahaza eléggé szenvedés, ahogy már te is tapasztaltad.
2016. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!