Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kicsi a mellem.

Mit csináljak? Kicsi a mellem.

Figyelt kérdés

15éves vagyok , és kb ekkora a mellem:

[link]

És nagyon pici.. top-ot hordok, igazabol melltartot mar reg probaltam mert addig undorodtam magamtol hogy nem tudok melltartot felvenni, mert a legksebb is hatalmas ram.. szerintetek ekkorara mar tudok melltartot hordani? Hanyas meretut? Es kinaikban lehet kapni push-uposat? A valaszokat elore is koszonom! ( mi a legkisebb meret push up-os melltartokban?



2016. nov. 11. 17:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nagyon picit kisebb talan..
2016. nov. 11. 17:56
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szép feszes ciciket látok a képen. Légy büszke rájuk, ha a Tied is hasonló. "A" kosaras melltartót bizos megtöltenek, csak a megfelelő méretet kell kiválasztanod.
2016. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
3%
Kérdés, hogy mennyi az a "nagyon picit". Hasonló kép helyett tölts fel inkább sajátot.
2016. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
166-167cm magas vagyok és 46-47kg
2016. nov. 11. 18:05
 5/24 A kérdező kommentje:
Nemtudok hizni :(
2016. nov. 11. 18:05
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem túl pici. Teljesen normális. Ráadásul korod miatt, talán még nőni is fog.

Ez nem fog gátolni semmiben sem.

75-80/A-s melltartót hordok. Nekem is kicsi van. Kínaisak nem szoktak jók lenni. Az én kedvencem Intimissiben kapható. Magában az anyagban van egy vastagítás, merevítő nélküli. De H&M-ben is vannak hasonlóak, kedvezőbb áron.

2016. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%

Elég vékony lehetsz a magasságodhoz képest ekkora súllyal. Ilyen az alkatod. Ehhez kis mellek passzolnak, mert nyilván nincs rajtad sok zsír, máshol sem, nemcsak a melledben.

Formálni tudod magad, ha erősíteni, izomtömeget növelni kezdesz. Mivel nincs rajtad sok zsír, hamar nagyon tónusos, szép alakod lehet egy kis izom felépítésével. A mellizmokat is erősítsd. A melled nem fog ettől nőni, de az alatta fejlődő mellizmok szépen megemelik. A kosárméreted nem, de a mellbőséged nőni fog ettől.

Sok sikert! Edzz keményen, hogy utána büszke lehess az alakodra!

2016. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

Ajj ne legyél ilyen:)

Nem kicsi:) Ha hasonló akkor legyél velük elégedett hogy vannak és szépek, nem lógnak és a többi:)


Az hogy mindenhol C kosarakat meg ilyeneket látsz az ne lombozzon le. A felük max B csak agyon van pushuppolva.

Emiatt ne legyen kissebbségi komplexusod:)

Akinek meg olyan nagy alapból annak meg lehet hogy csak lóg nagyon és azt fogja meg jó erősen a melltartó.

2016. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

Nekem 11 évesen volt ekkora :D

14 éves létemre 75 b-s melleim vannak:) 170 cm vagyok és 48 kg

2016. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%

Próbálj meg hízni.

26f

2016. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!