Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kicsi a mellem.

Mit csináljak? Kicsi a mellem.

Figyelt kérdés

15éves vagyok , és kb ekkora a mellem:

[link]

És nagyon pici.. top-ot hordok, igazabol melltartot mar reg probaltam mert addig undorodtam magamtol hogy nem tudok melltartot felvenni, mert a legksebb is hatalmas ram.. szerintetek ekkorara mar tudok melltartot hordani? Hanyas meretut? Es kinaikban lehet kapni push-uposat? A valaszokat elore is koszonom! ( mi a legkisebb meret push up-os melltartokban?



2016. nov. 11. 17:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Orulj neki hogy 11evesen mar ekkora volt de nem voltam ra kivancsi😂😂😂
2016. nov. 11. 18:54
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Oszd ki, hajrá:D
2016. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanigy vagyok vele.165 cm és 45 kg.Zabálok mint az állat de egy kilo sem jön rám:(

3 éve semmit nem nő a mellem.Ugyanilyen kicsi.

16/l

2016. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
21%

Nézd meg őket:

[link]

[link]

Nekik sem nagyobb. A második lány nagyon bejön nekem.

Ő is nagyon tetszik:

[link]

2016. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
37%

Tizenéves korban nyúlik az ember s formálódik a testetek...pár évesen itt paráztok... Hízni majd lehet hogy csak kicsit idősebben fogsz tudni. Ha 18-22év fele is így leszel hogy picik akkor vagy bele nyugszol vagy plasztika mint a legtöbb barom aki bele bolondul.


Én mondjuk nem panaszkodok ilyen téren, de a nagyobb méretnél ne legyetek tévhitbe, azt feszesen kell tudni tartani ami fárasztó. S sok ember nem is feszesíti edzéssel s legtöbbnek azért lóg amiket láttam...utóbbi meló helyen is felszólaltam, hogy a mell sose fog magától a helyén maradni. ;)


Mindennek van előnye hátránya.

23-N

2016. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem kicsik
2016. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem kicsik ezek. Teljesen normális. Vajon miért akar a legtöbb lány hatalmas melleket?? Idővel inkább hátrányos. Láttam olyat, aki alig bír menni és fáj a háta állandóan.
2016. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Nekem pl pont az ilyen mellek jonnek be
2016. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%
Egyes nőknek egész életükben nem jut ekkora mell, a tiéd meg még úgyis nőni fog,mert még fiatal vagy...
2016. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Scav ***** válasza:
51%
Nem gáz, szépek. Főleg, ha a testalkatod is ilyen. Vékonyabb lányhoz kisebb mell illik. Csinos, ne ezen aggódj. Aki odamegy hozzád, úgyis látni fogja, hogy mit kap. Azért megy oda, mert tetszik neki az összkép.
2016. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!