Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kicsi a mellem.

Mit csináljak? Kicsi a mellem.

Figyelt kérdés

15éves vagyok , és kb ekkora a mellem:

[link]

És nagyon pici.. top-ot hordok, igazabol melltartot mar reg probaltam mert addig undorodtam magamtol hogy nem tudok melltartot felvenni, mert a legksebb is hatalmas ram.. szerintetek ekkorara mar tudok melltartot hordani? Hanyas meretut? Es kinaikban lehet kapni push-uposat? A valaszokat elore is koszonom! ( mi a legkisebb meret push up-os melltartokban?



2016. nov. 11. 17:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Egy sokkal magasabb es vekonyabb lanynak meg hatalmas mellei vannak...
2016. nov. 14. 19:21
 22/24 A kérdező kommentje:

Ma neztem melltartot, es a 70A-s melltarto jo ram. Koszonom mindenkinek a segitseget! :)

Kellemes unnepeket! :)

2016. dec. 22. 20:30
 23/24 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok és melltartót kell hordjak,mert annyira nagy és gömbölyű mellem van.Igaz büszke vagyok rá,s minden,de egy normális fiú sincs aki tetszene nekem,nem csak én nekik.Ha van itt valaki normális fiú akkor kérek e-mail címet s összejöhetnénk xd ;)
2017. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 szexpartnerereso oldalakat keress draga
2017. márc. 15. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!