Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy az izmos test nem való nőknek?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy kinek mi tetszik, hanem hogy sokan eleve undorodnak tőle, ha egy nő izmosabb, mint az átlag, mert az férfias dolog. Mikor a nőknek is az alakját is a vázizomzat határozza meg, de mégis sokan úgy tartják, hogy nem lehet nőies alakja valakinek, ha izmos.

Nekik szerintem nőies alakjuk van, annak ellenére, hogy izmosak:

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. dec. 26. 19:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Molly Brice arcára egy férfi arcot simán lehetne rakni, de már az is elég férfias akárcsak pauline nordin-é...

Olga Belyakova-nek elég nőies arca van akárcsak Lauren Findley-nek ők bevallom arc alapján nekem tetszenek is főleg az utóbbi, de testalkat miatt háááát nem sok esélyt látni bármennyire is tetszik arcra, nem irigységből vagy bármi de nem jön be az ilyen test

2016. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Annyit azért hozzá tennék hogy az általad kitett képek legalábbis olga és lauren elég photoshoppoltak.


Googlen reálisabb képek vannak

2016. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az izmos lányok.
2017. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!