Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek a szépségetekért?

Ti mit tesztek a szépségetekért?

Figyelt kérdés

Elég tág fogalmat fejez ki a kérdés és valóban, érdekel kinek milyen szépségpraktikái, szokásai vannak.

Ki mit tesz azért, hogy jól nézzen ki?


2017. febr. 14. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Én a "kevesebb mindig több" híve vagyok a szépségápolásban, ezért elég kevés terméket használok.

Az arcomra hidratáló krémet, ha kijön néhány pattanás arra meg Akneroxidot.

Sminkből többnyire csak BB krémet, néha púdert és korrektort, szemceruzát és szempillaspirált használok.

A bőrömet minden nap testápolózom, a kezemre van külön kézkrémem ha nagyon kiszáradna.

Inkább a hajammal foglalkozom többet, arra nagyon odafigyelek. Kizárólag natúr, szilikonmentes balzsammal és samponnal mosom, argánolajjal és szűz kókuszolajjal szoktam hidratálni. Nem szárítom, nem fésülöm durván. Meg is hálálja a törődést, lassan már derék alá ér :)

2017. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%
Az enyém kicsit bonyolult, de hátha beválik nálad is és a többi embernél is. Pl.: fürdés
2017. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van egy Holt tengeri sóból készült pakolás- szerűségem amivel mindig bedörzsölöm az arcomat fürdésnél. Ez csökkenti valamennyivel a pattanásokat és sokkal simább lesz tőle a bőröm. A Seacretnél lehet kapni csak kb 10,000 Ft. DE sztem teljesen megéri. A többi meg testápoló, sok alvás, sok víz ivás. De ez inkább csak a bőrre vonatkozik. (szerintem ez a legfontosabb) A hajamra van néhány ápoló és regeneráló pakolásom nagyon szeretem őket mert mindegyik másra jó. Van amelyiktől sokkal fényesebb lesz meg kevésbé töredezett. Ja meg nyilván szemöldök és egyéb szőrzet szedés de ez gondolom alap. :)
2017. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég általános dolog,de igyekszem egészségesen étkezni. Mióta elhagytam a zsíros ételeket,fehér lisztet és cukrot, nem vagyok pattanásos és valahogy kipihentebbnek tűnök.


Néha veszek ilyen kis fémzacsis arcmaszkokat a rossmannban vagy müllerben és hetente bőrradírozok. Jah és egyáltalán nem sminkelek hétköznap.

2017. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zöldteából csinálok jégkockákat és minden reggel átdörzsölöm az arcom. Nem sminkelek, nincs rá szükségem, szép a bőröm.
2017. febr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!