Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha az orrom...

Mit tehetnék, ha az orrom borzalmasan néz ki?

Figyelt kérdés

Alapból én nem vagyok csúnya, egyesek szerint szep vagyok (persze ízlés kérdése).


Viszont az orrom borzasztóan néz ki... Csak oldalról néz ki rosszul, előlről észre sem lehet venni.


A nagypapámtól örököltem, hogy az orrnyergemen van egy kisebb dudor. 😟😟😟 Nem olyan nagy, de higgyétek el, hogy borzasztó ☹ És hozzá még az, hogy oldalról nézve a szám is furán kapcsolódik hozza (nem volt nyúlszájam).


Mit tehetnek? Ha felnövök, segítene egy plasztikai műtét? Páran le is szóltak miatta es mar elegem van! :(


Szerintetek?


Köszi a válaszokat! 😞


2017. ápr. 1. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent nem tehtesz csak hogy gyujtek a plasztikara de nem olyan nagy dolog :) nem faj igazabol az orr plasztika es utana sokkal boldogabb leszel.
2017. ápr. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Muti már! Nem lehet olyan vészes. Hány éves vagy?
2017. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 12 éves vagyok
2017. máj. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!