Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik hirdetik,...

Azok a férfiak, akik hirdetik, hogy a nőkre nem kell vakolat, láttak már nőt smink nélkül?

Figyelt kérdés

Idézek egy válaszoló után szabadon, az a nő, amelyiknek natúr smink és előnyös ruhák kellenek, hogy szép legyen, az valójában nem szép.

Közben meg fogalmuk sincs, mit húznak le épp.


Ahogy egy férfi elképzel egy nőt smink nélkül:

[link]


Ahogy egy smink nélküli nő valóban kinéz:

[link]


És most még egy átlag feletti példát hoztam fel.

Holott linkelhettem volna ilyet is:

[link]


Mert sajnos nem mindegyikünk olyan szerencsés, hogy smink nélkül szép a bőre, vagy egyáltalán van szemöldöke/szempillája


De ti, akik erről mit se tudtok, hogy jöttök ahhoz, hogy elítéljetek másokat?


2017. szept. 23. 23:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
24%

Nem ítélek el senkit, csak szimplán nem vonzottak azok a nők, akik smink nélkül nem voltak szépek.

Eddig 3 lányba voltam belezúgva és mind3 gyönyörű volt, pedig szinte sosem használtak sminket, úgy tetszettek, ahogy voltak.

Nehogy már úgy legyen beállítva, hogy smink nélkül mindenki csúnya. Mi férfiak se használunk ilyesmit, aztán mégis teljesen vállalható arca van egy jó részünknek.

2017. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nálatok, férfiaknál nem elvárt, hogy hibátlan legyen az arcbőr illetve legyen szempillátok.


Am meg még mindig hiába magyarázom, hogy akinek elég a natúr smink (értsd, korrektor, amx szempillaspirál), az eleve nem lehet csúnya. Maximum nem hibátlan.

2017. szept. 23. 23:36
 13/33 anonim ***** válasza:
96%

A nőknél sem elvárt, hogy hibátlan legyen az arcbőr, én legalábbis személy szerint nem várom el.

Max a média erőlteti rá az emberekre.

Azok a lányok se voltak hibátlanok, akikért eddig odavoltam, de nem is kellett annak lenniük, ha egyszer szerettem őket, úgy ahogy voltak kisebb hibákkal együtt, a lényeg, hogy összességében szépnek láttam őket, bár egyébként a kisugárzás néha sokkal többet nyom a latba, mint bármilyen gyönyörű kinézet.

2017. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
57%

De te miert nem erted meg hogy a noktol sem elvaras hogy hibatlanul nezzenek ki?


Egyebkent otthon sem mutatkozol smink nelkul? Mert ha otthon lat a parod smink nelkul, akkor nem teljesen mindegy hogy napkozben masok latjak-e a borhibaidat?

2017. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

A párom lát meztelenül is.

Most akkor ugyanígy járkálhatnék egy szál semmiben az utcán is akár?

Mert a logika ugyanaz...

2017. szept. 23. 23:49
 16/33 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen ferfiakat le kell szarni es kesz, nem tudjak, mirol beszelnek, nem ertenek hozza. Millioszor tobb ferfi eszrevesz, ha sminkben vagy, mintha a beteges besett, karikas szemeiddel maszkalnal, ez teny.
2017. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
83%

Minden reggel smink nélkül látom a páromat, nagyon szép, álmosan, kócosan is. Igaz, amúgy se nagyon sminkeli magát.

Szerintem nem jó az, valaki nem tudja elfogadni magát.

Én meg őszülök, de nem jutna eszembe festeni a hajam - a körmömet se. :D

De nem ítélek el senkit, azt honnan veszed?

2017. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a nok tobbsege azt gondolja magarol hogy smink nelkul nem nez ki jol, ronda, stb... ez zavarja oket, mert ugye tetszeni akarnak a ferfiaknak es nem veszik komolyan, amikor egy ferfi pont akkor dicseri meg oket, amikor smink nelkul mennek mondjuk dolgozni vagy valahova. A ferfiak mas szemmel nezik a noket. En ezt amit a nokrol leirtam magamon is eszrevettem mar (no vagyok), sokszor hallok pozitiv kommentet ferfiaktol smink nelkuli nokrol, akikrol azt hiszem nem csinosak ugy, de csak a noi szememben, mert a ferfiaknak igen. Illetve amikor valaki engem megdicser mikor smink nelkul vagyok, akkor szinte takarom magam, mert az az elso gondolatom, hogy biztos csak cukkol mert ronda vagyok. Szerintem a noknek eszre kellene venniuk a natur, termesztes szepseguket a tukorben.
2017. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a második csaj speciel jobban tetszik, sokkal érdekesebbnek találom amiatt, hogy nincs makulátlanra vakolva, mint akit skatulyából húztak elő. Egyszerűen dögös. A 3. képen egy bőrbetegségeg látni. Ha valaki mutat egy tanulmányt arról, hogy nőknél gyakoribb, akkor azt mondom hogy ok, egyébként nem.


Kérdező, egyébként neked nem tökmindegy? Elvégre van barátod!

2017. szept. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
16%
Ha a baratod rondan is szeret akkor meg minek sminkelsz, miert akarsz mindenkinek tetszeni? Gondolom te is azt hirdeted hogy nem erdekel masok velemenye.
2017. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!