Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik hirdetik,...

Azok a férfiak, akik hirdetik, hogy a nőkre nem kell vakolat, láttak már nőt smink nélkül?

Figyelt kérdés

Idézek egy válaszoló után szabadon, az a nő, amelyiknek natúr smink és előnyös ruhák kellenek, hogy szép legyen, az valójában nem szép.

Közben meg fogalmuk sincs, mit húznak le épp.


Ahogy egy férfi elképzel egy nőt smink nélkül:

[link]


Ahogy egy smink nélküli nő valóban kinéz:

[link]


És most még egy átlag feletti példát hoztam fel.

Holott linkelhettem volna ilyet is:

[link]


Mert sajnos nem mindegyikünk olyan szerencsés, hogy smink nélkül szép a bőre, vagy egyáltalán van szemöldöke/szempillája


De ti, akik erről mit se tudtok, hogy jöttök ahhoz, hogy elítéljetek másokat?


2017. szept. 23. 23:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
45%

Minek fésülködünk? Kinek akarunk tetszeni? Miért nem hordunk mind egyenruhát? Miért hordunk melltartót? Kinek akarunk tetszeni? Mert olyan nincs, hogy valaki jól érzi magát attól, ha tiszta, szép, jól össze van rakva.


Ha nekem tetszik, amit a tükörben látok, mondjuk a szép nagy szemem, miért ne emelném spirállal még jobban ki? Mert rögtön önbizalom hiányos leszek?


Miért van az, hogy ha valaki ki akarja hozni magából a maximumot, akkor már nincs önbizalma? Mert én tudom, ha elhagyom magam, visszahízok 90 kilóra. Miért nem elégedek meg azzal, aki vagyok, egy hájas, lusta disznó? Mert szeretném magam miatt, magamnak a legjobb formámat hozni. Ha mások miatt kellett volna megcsinálni, megcsináltam volna előbb, de NEKEM kellett akarnom.


Lehet népszerű dolog nem szőrteleníteni meg fogat mosni, ha valakinek nincs párja, hát én magamért teszem mindkettőt. (Bizony, itt már a fogmosás is csodaszámba megy.)


Szerintem meg az önbizalomhiányos, aki itt rondának hívja a kérdezőt. Csak hogy magának összekaparjon valami kis önbizalom utánzatot.

2017. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
44%
Van kulonbseg akozott hogy valaki kihozza magabol a maximumot, meg hogy valaki nem mer kimenni az utcara smink nelkul.
2017. szept. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
67%
És az miért olyan ronda, ha világos vagy ritka a szemöldököd/szempillád, vagy ne adj' isten nem tökéletesen szimmetrikus, hogy muszáj átalakítani? Csak Mo.-n divat ez, hogy a nők kényszeresen alakítgatják a szemöldöküket, hogy szuperszimmetrikus meg hangsúlyos legyen, valamiért ez a rögeszméjük, hogy csak ez lehet szép... Vagy a szempilla csak sötéten szempilla, ha világos, akkor nincs is.. Az én szemöldököm se sötét (világosbarna) és nem teljesen egyforma ívűek, de nem festem, csak nagyon picit szedem és teljesen jó így. És attól se vagyok rondább, hogy nem festem be feketére a szempillám. Azért mert a médiában csak sminkelt nőket mutatnak, nem kell hagyni, hogy ez eltorzítsa a szépérzékedet.
2017. szept. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
45%
Mit csak magyarorszagon divat XD legalabb hulyesegeket ne irj. Megnezed az osszes letezo beautyblogger youtubeon akarmelyik orszagbol, mindnek van a sminkrutinjaban szemoldokigazitas, az amerikainak, az europainak es az azsiainak is. (Arabokat nem szoktam nezni.)
2017. szept. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
17%

Kit érdekel, hogy a bloggereknél mindenhol divat? Én az utcáról beszélek, hogy kimész és 10-ből 9 nőnek aki szembejön Mo.-n megcsinált szemöldöke van. Oké, meg a többi keleti proli országban is divat még, nem csak itt. De Ny-Európában nem látsz ennyi ilyet az biztos.


De az utcán csak itt divat ennyire, meg a többi keleti proli országba

2017. szept. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
27%
#23 Azért érdekelne, honnan veszel ekkora bődületes baromságot, de legalább ne hirdetnéd az ostobaságodat! :)
2017. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
71%

#23, egyetértek.

Bécsben élek, tehát nem is túl messze otthonról, de ég és föld, sokkal természetesebbek a csajok itt. Én is jobban érzem magam, nincs az a hatalmas nyomás, nem szedtem szemöldököt évek óta, a hajamat se vasalgatom és sokkal szebbnek/kiegyensúlyozottabbnak érzem magam. Viszont otthon a "hozott anyag" jobb sok esetben, de a szempillázással és hasonlókkal szörnyen elcsúfítják magukat.

20L

2017. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
69%
Nem a tetovalt szemoldokrol beszelek, akarhanyas, az igen, proli divat, de utcara kulfoldon is megcsinaljak a szemoldokuket, csak altalaban a szemoldokuk alap szinehez hasonlo porral vagy ceruzaval. Nem csak a fekete csikszemoldok letezik es azon kivul minden termeszetes XDD Egy rakas lanyrol meg se tudnad mondani, hogy a szemoldoken is igazitott reggel, mielott az utcara lepett. Ezert mondtam, hogy a ferfiak velemenye total irrelevans a temaban, mert azt se tudjak mi a kulonbseg smink es smink kozott...
2017. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
67%

Nem igazán értem a kérdést, de lehet csak én vagyok fáradt ehhez.

Most konkrétan az a bajod hogy valaki akkor tart szépnek egy nőt, ha semmi smink nincs rajta? Ez miért előítélet?

Párom napi szinten piszkál hogy ne sminkeljem magam, pedig alig használok valamit... és hozzátenném nem éppen szép a bőröm és mégse kenek rá alapozót.

2017. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mindhárom no szep a maga módján.az elsőn látszódik h van egy kis smink a szemen de anélkül is gyönyörű lenne szerintem.amugy meg szentem senkinek semmi köze h ki miért sminkel és miért tesz annyi sminket az arcára.valaki azzal érzi jól magát más pedig anélkül,mindannyian mások vagyunk.meglehet jegyezni de az szentem se jo,hogy valakit azért rondazunk le mert sok sminket hord vagy épp nem sminkel.szerintem mindenkinek magának kene megfelelni és nem mindig másoknak.ez tenne boldoggá az embereket de mostanában tenyleg azt figyelem meg h mindenki csak a külsőségekre megy és ha valaki eltér a normatol az ronda.
2017. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!