Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igazuk van a körülöttem élő...

Igazuk van a körülöttem élő fiúknak, tényleg csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Már pár hete rágódom rajta,hogy kiteszem a képem,hogy mások milyennek látnak engem. Önbizalmam nuku :S mert eddig csak ilyen megjegyzéseket kaptam:

- bányarémnek tökéletes lennél

- g*ci ronda vagy

stb.


:'(


2010. máj. 30. 22:33
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Már fentebb írtam de leírom még egyszer:)

13 éves vagyok:)

2010. máj. 30. 22:44
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó képből semmi sem látszik, úgyhogy az ne legyen mérvadó.

Ha jó látom, olyan 13 éves lehetsz (javíts ki, ha tévedek!), te még egy csomót fogsz alakulni, nőiesedni. Másrészt a te korodban a fiúk sokkal éretlenebbek, mint a lányok, így ne is várj tőlük túl sok bókot!

Ha az arcodat nézzük, nem vagy csúnya egyáltalán. Egy kis súlyfölösleged az van, ez kétségtelen. De ha ezellen tenni akarsz, semmiképpen se kezdj el koplalni, inkább mozogj egy kicsit, görkorizz a barátnőkkel, stb!

De tényleg fogsz még alakulni, úgyhogy ne aggódj!

Kb ilyen idősen én még kicsit duci, csúnyácska lány voltam, és ma már duci sem vagyok, és szépnek is látom magam.

19/L

2010. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most látom, hogy már írtad a korodat, de akkor jól tippeltem :)
2010. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
67%
szép nem vagy, és fogynod is kéne, ahogy nézem, de ez nem ok arra, hogy b*szogassanak...verd pofán őket, és kész.
2010. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Csinos lány lennél pár kilóval könnyebben, de isten ments, hogy őrült diétákba fogj, inkább csak próbálj meg egy kicsit többet mozogni!:)
2010. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
89%

jajj könyörgöm dehogy kéne fogynod!!

Úgy akarsz knézni mint azok a csontos bigék? folyton egy aszott öregasszony jut eszembe ha azokra nézek!!

sztem tökjól nézel ki, a hajad is nagyon bejön imádom az ilyen szép hosszú hajú lányokat. hidd el pár év és ezek a kis szarrágók sírva fognak könyörögni hogy ágyba bújj velük ;)

2010. máj. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya egyáltalán nem vagy. Az átlagnál szebb vagy szerintem, nem lehet mindenki topmodell :-)


Kicsit tényleg lefogyhatnál ha gondolod, de semmiképp se erős diétával mert akkor nagyon rossz alakod lesz, löttyedt, öreges. Úgyhogy kis sportolás, meg majd ha nagyobb leszel egy kis smink és minden oké :D


17/F

2010. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
12%

Kis disznó fejed van:D

18/L

2010. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem vagy csúnya és szerintem még sokat fogsz alakulni. Ha figyelsz a táplálkozásra, sportolsz, tök jó nő leszel pár év múlva :).
2010. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem vagy csúnya, de duci vagy, bocs az őszinteségemért


szerintem figyelj oda a kajálásra, tehát ne koplalj, csak változtass (pl. kevés édesség meg tésztaféle) és sportolj valamit


amúgy aki rondának tart, az bolond, aranyos, kedves arcú lány vagy!

2010. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!