Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igazuk van a körülöttem élő...

Igazuk van a körülöttem élő fiúknak, tényleg csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Már pár hete rágódom rajta,hogy kiteszem a képem,hogy mások milyennek látnak engem. Önbizalmam nuku :S mert eddig csak ilyen megjegyzéseket kaptam:

- bányarémnek tökéletes lennél

- g*ci ronda vagy

stb.


:'(


2010. máj. 30. 22:33
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok ezen a képen is:) Köszi:)
2010. máj. 31. 20:38
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó ez az utolsó kép :)

Csini vagy rajta és vékony ;D

2010. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Háát amikor az 1. képre ránézem az jutott eszembe, hogy ennek a lánynak mi a baja magával? Tök szép a haja, én is ilyet akarok! A 2. képet szerintem ne töltsd fel myvipedre, iwiwedre, mert nem sikerült tökéletesen! Még alakulsz, de szerintem nem vagy csúnya! Meg még úgyis nőiesedsz! Sportolj!
2010. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem a képed látszik, hogy nem vagy valami nagy. szóval az osztálytársaid nyilván nem gondolják komolyan ilyen korban.
2010. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Az első képen kimondottan szép vagy.
2010. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
68%

mindenki írja kamura, hogy szép vagy, aztán hogy így gondolják-e nem tudom!

Nekem mondjuk nem jössz be, de ettől ne keseredj el, Én is tudom, hogy nem mindenkinek jövök be......Kinek a pap kinek a.....paplan:DD

Csak a véleményemet írtam, ami a szívemen a számon, bocs ha megsértettelek!

2010. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Utolsó én nem azért írtam, hogy szép, mert magamban közben azt mondom huh de csúnya! Sztem tényleg szép vagy bár én lány vagyok, nem tudok fiú szemmel nézni...
2010. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
olyan 11-13 éves lehetsz max. ebben a korban a "társaid" még azt sem tudják mi a szép meg mi nem pl szép nekik a playboy magazin csúnya meg a matektanárnő
2010. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy csúnya:) Kicsit fogynd kéne és jó lenne:) Nem akarsz privibe írni?Jó lenne,ha írnál:)köszi
2010. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy csúnya! Inkább mosolyogj többet, és szerintem akkor még szebb leszel. Szerintem a fiúk is talán túl komolynak, zárkózottnak találnak, csak nem tudják kifejezni magukat.
2010. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!