Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék alacsonyabb...

Hogyan lehetnék alacsonyabb 12cm-rel?

Figyelt kérdés

162cm 16 éves lány vagyok és egyetlen nagy vágyam van az, hogy 150cm magas lehessek. Csomó lány ismerősöm/barátnőm 150-154cm körüli és annyira kis aranyosak, pici rövid lábak, karok meg a fiúk is odavannak értük, pedig állítólag nekem az arcom szebb, mint az övék, de mégis ők a "sztárok". Én meg egy zsiráfnak érzem magam köztük. Nagyon szeretnék alacsonyabb lenni, úgy tudom, ez 18 éves korig befolyásolható, szóval kb 2 év alatt hogyan tudnék összemenni?

Légyszi, normális válaszokat, nem kérek olyant, hogy egy idióta vagyok, mert tudom, de nem tehetek erről, nem tudom elfogadni magam és nem is akarom, amíg ez nem történik meg, légyszi segítsetek!!!



2017. dec. 25. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
én 175 cm vagyok(elégedett a magasságommal, de azt sem bánnám ha 5 cm-rel magasabb lennék) és meg is őrülnék, ha akkora lennék, mint egy kisgyerek. szerintem az alacsony embereket sokszor nem is veszik eléggé komolyan és egyáltalán nem cuki ha valaki pici engem inkább gnóm törpékre emlékeztetnek, meg azok a rövid végtagok, vastag tömzsi test... szerintem csúnya még ha vékony is vagy hozzá. a ruhák sem állnak jól egy ilyen emberen, a miniszoknya a térdükig ér, nadrágot felkell hajtani.... jobb ha az ember inkább "nagy darab", jobb a fizikai állógépessége, nehezebben söprik el pl a metrora felszállva... de egyébként még növésben vagytok mindannyian csak úgy szólok
2017. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a korodbeli fiúk odavannak a 150 cm köröli lányokért, de egy-két év múlva sokkal szívesebben fognak egy hosszabb combot a vállukra venni...
2017. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!