Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék közvéleménykutatást...

Szeretnék közvéleménykutatást végezni, hogy egy képen szerintetek kövér vagyok-e?

Figyelt kérdés
Privátban küldöm a képet.
2018. márc. 17. 21:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nem,én azt mondtam hogy "Jöhet",nézd csak meg a százalékokat,mégse kaptam :)
2018. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Ja, hoppá, bocsánat, máris küldöm! :)
2018. márc. 18. 18:13
 23/33 anonim ***** válasza:
54%
Menj a fenébe.
2018. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Ki vagy és mi a gond? :O

Azt hiszem, mindenkinek küldtem, igyekeztem nem kihagyni senkit.

2018. márc. 18. 18:36
 25/33 anonim ***** válasza:
Mindenre választ kaptál a postaládádban.
2018. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Ja igen, az volt a problémája az illetőnek, hogy nem kommunikáltam vele privátban egy idő után (mivel nem ismerkedni akartam). :)

A képpel semmi gond nincs, azt küldöm továbbra is mindenkinek!

2018. márc. 18. 18:51
 27/33 anonim ***** válasza:

Na igen, persze ha a kérdezőnek már ennyi is ismerkedést jelent, akkor lehet, hogy kissé eltájolta magát :)

De persze ha leírta volna, hogy összesen annyi igénye van mindenkitől, hogy körberajongják a lábait, és még ő sem kérdez vissza párszor, akkor a válaszoló nemhogy nem lett volna feleslegesen egy csipetnyit ideges, hanem nem is érdeklelte volna egy cseppet sem az egész.

2018. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Figyelj, zárjuk le ezt a vitát, a saját ismerőseimnek sincs időm visszaírni, nem hogy gyakorin. :-) Szóval, ha ez számodra sértő, vagy nem azt kaptad, amire számítottál, akkor sajnálom. Ha vártál volna még egy fél órát, órát esetleg, garantáltan magamtól is visszaírtam volna, csakhogy megelőztél egy arrogáns üzenettel, ezek után sajnos kedvem sincs hozzá. :-(
2018. márc. 18. 19:25
 29/33 anonim ***** válasza:

Részemről rendben van, szerintem sincs sok értelme.

Nem szándékoztam arrogáns lenni, de nem fogom visszatartani magam, ha tisztázni kell, hányas a kabát.

2018. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Hányas, hogy a dolgomat csináltam egész nap és még nem jutottam el hozzád? :)

Lapozzunk, tényleg, én nem haragszom, de szerintem a saját idejét mindenki maga ossza be, erre kérek szabadságot, főleg, ha még csak 2 üzenetváltás van mögöttünk ismeretségben.

2018. márc. 18. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!