Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék közvéleménykutatást...

Szeretnék közvéleménykutatást végezni, hogy egy képen szerintetek kövér vagyok-e?

Figyelt kérdés
Privátban küldöm a képet.
2018. márc. 17. 21:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Nézd, tényleg nincs sok értelme ennek, de elmondhatom itt is, mi volt a bajom. Nem érdekel, hogy ki mit csinál egesz nap, de mivel én úgy szocializálódtam, hogy ha valaki kérdez valakit a másiktól, akkor az reagál rá amikor tud, azt gondoltam, hogy ma (kb. kora délutántól, amikor feljöttél) meg is teszed, főleg, hogy jelzi is az oldal. Az, hogy utána mennyire voltál aktív itt ezzel párhuzamosan, döntsék el a többiek. Részemről nincs mit a szemedre hányni, ahogy fél vagy egy órákat sincs sok értelme emlegetni. Shit happens, vannak olyan emberek is, mint te, és olyanok is, mint én.
2018. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Oké, akkor savazzál nyugodtan, mert nem akkor és olyan gyorsan válaszoltam, ahogy Te szeretted volna.

Te egy igazán jó embernek tűnsz.

Szerintem kedves voltam Veled, mint ahogy mindenkivel, és nem ezt érdemlem, de azért a válaszodat köszi. (Hiszen nem is ígértem senkinek semmit, csak feltettem egy kérdést, ehhez képest mindenkinek visszaírtam privátban, hogy köszönöm a véleményt, szerintem sokan ezt sem tennék meg.)

2018. márc. 18. 19:52
 33/33 anonim ***** válasza:
Mostmár légyszi mutassátok meg nekem is, hogy mi a balhé tárgya.
2018. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!