Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1/10? Szerintetek hogy nezek...

1/10? Szerintetek hogy nezek ki? Mit kéne tennem hogy jobban nézzek ki? Kép

Figyelt kérdés

A bántó válaszokat legyszi hanyagoljátok... hány évesnek tűnök?

A testemmel meg vagyok elégedve,vékony vagyok és sportos. Az arcomat viszont ki nem állhatom. Amint lesz elég pénzem orrmutetre megyek. Mit gondoltok min kéne változtassak? A borom nem problémás nagyon ritkán vannak pattanásaim...de inkább pattanások legyenek az arcomon csak ne legyek ennyire ronda.


[link]


[link]


[link]



2018. márc. 30. 15:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
52%
Szia szerintem: oldalt elválasztott BoB frizura Ét csokoládé színben,vékonyabb szemöldökkel. És bomba csaj lehetnél. :) a sötét kiemeli a szemed szinét! 25/N
2018. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot! 😊 a sotet hai nem oregitene? Meg amugy is a szepen apart sotetebb szokott lenni a borom.
2018. márc. 30. 20:15
 13/37 anonim ***** válasza:
69%

18 korul nezel ki.

Egy uj haj jo lenne. Szedj le az elejerol vagy vagass egy oldalfrufrut, es a voroses barna haj nagyon jol allna a borodhoz. Suedd vekonyabbra a szemoldokodet, es a szemedet ha felul kihuznad, alul meg valami feher vagy kremszinu festeket raknal sokkal nagyobbnak tunne.

A vororses hajat tenyleg nagyon gondold meg mert nagyonjol allna.

Osszesegeben szerintem szep vagy, de ennyi idosen mar kicsit tobbet is foglalkozhatnal a kulsoddel.

2018. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifejezetten különleges arcod van, semmi baj nincs az orroddal!

Nem kell mindenkinek egyformának lennie. Marha unalmasak a rém tökéletes, totál egyforma mű lanyok.

Fogadd el magad ugy,ahogy vagy. Keresd meg a szépséget az arcodon,a testeden,hangsúlyozd azokat. Egy szép frizura, finom smink, és máris másképp fogod érezni magad a bőrödben.

2018. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem teljesen szép lány vagy, különleges.

Eszméletlen szerencséd van, hogy kék a szemed és sötét a hajad, bőröd. Én is egyébként sötétebbre festeném, ha egyáltalán festeném, vörösre SEMMIKÉPP, nagyon olcsó hatása lenne. Valami könnyed, kócos bob állna jól.

A szemöldöködet is hagynám, a természetes most a divatos, sőt picit fel is tölteném púderral.

Ha szeretnél, kísérletezhetsz sminkkel, nagyon szép az ajkaid formája, kipróbálhatnál valami élénk rúzst, persze ha sulid engedi. A bőröd nagyon szép viszont, maximum egy kis világos korrektort kenhetnél a szemed alá, hogy kinyissa a tekintetedet.

A plasztikát pedig felejtsd el!!!! Csak elrontanák, természetellenes hatása lenne az egésznek. Gondolj bele, nem hasonlítanál a családodra utána.

Fel a fejjel, fiatal vagy és szép!!:)

2018. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a plasztika ellenzőkhöz, semmi baj nincs az orroddal! Pont az volt az első benyomásom, hogy végre, nem egy agyonsminkelt tucat lány, hanem egy valódi, természetes szépség! Egy előnyösebb frizura jöhetne, talán egy minimális smink is, de szerintem festék nélkül is szép az arcod.
2018. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Koszi a valaszokat. A hajam akkor jobban állna ha sötétebb lenne ? Feketét nem szeretnék de etcsoki barna jo jó lenne sztem
2018. márc. 31. 13:07
 18/37 Kovács Fanni77 válasza:
100%
Egyáaltalan nem vagy csunya.Nagyon egzotikus kulsod van:)
2018. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
ennyi jó tanács után a változásról is mutass majd képet:)
2018. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Kis helyeske vagy! Jól nézel ki. Hasonlítasz egy volt kollégámra.
2018. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!