Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mostanában nagyon motiválatlan...

Mostanában nagyon motiválatlan lettem és egyáltalán nem hajt az, hogy jobban nézzek ki, nálatok is fordult elő ilyen?

Figyelt kérdés

Másfél évig folyamatosan edzettem, de kb. április óta már egyre inkább kezdem unni és csak nyűgnek éreztem, aztán július óta egyáltalán nem edzek semmit csak hébe hóba otthon és néha futok. Előtte egy héten edzettem háromszor négyszer odafigyeltem mit eszek két hónapra vettem fehérjét is, edző napokat sose hagytam ki és látszott az eredmény is. Most nem motivál egyáltalán nem is vágyok vissza az se hajt, hogy a lányoknak tetszek, nem akarom hogy az izmaim miatt legyen velem valaki, hanem magamért szeressen. Főként miattuk kezdtem el mert nehezen ismerkedek, de mostanra nézetet válltottam és nem kellenek olyan lányok akik ezt nézik.

Éreztétek ti is ezt? Gondolom ez nem az én sportom.


2015. okt. 19. 17:17
 1/8 Valter6672 ***** válasza:
Én kiskorom óta mindig edzettem, de sokszor abbahagytam, de mindig sportoltam valamit. Annó amikor meghalt zyzz, akkor kezdtem el komolyabban edzeni, elég nagy motivációm volt annó, de az idő múlásával kicsit átértékelődtek bennem a dolgok. Szóval szinte egy cipőben járunk, én magam miatt csinálom, nem pedig mások miatt. Úgy gondolom, aki edz legalább 1,5-2 évet nagyobb kihagyás nélkül, az tiszteletreméltó, és ezt a kitartást máshol is tudja kamatoztatni.
2015. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor motiváljon az hogy minél erősebb legyél a gyakorlatokban, ugy higy nem hizol meg. Akkor a kinezet ilyen kellemes mellekhatas lesz
2015. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Valter6672 ***** válasza:
Boccs, elolvastam! :D ha most abba is hagyod, egy idő után lehet elkezded megint és akkor bánni fogod az időt, hogy miért hagytad abba annó...
2015. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A jó kinézet kellemes és hasznos dolog, de nemcsak azért lehet edzeni... Erő, közérzet, a tudat/érzés, hogy ma is megcsináltam... Ha normálisan karban tartjuk a testünket, szerintem egyértelműen hosszabban és szélesebben élhetünk, jobb egészségben s lelkileg is pozitívabban...
2015. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
soha
2015. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem magaddal versenyzel, belefásulsz.
2015. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kisboltos ***** válasza:

Én ebből merítek erőt minden máshoz is az életben. Ha nem megyek le edzeni nem várhatom el magamtól, hogy máshol is sikeres legyek. Ez az én kis bázisom. Innen indulok ki, ez hajt és ez támogat.


Ha meguntad a sportot, találj valami mást. Mozogni muszáj, mert arra születtél.

2015. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!