Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban nézzek ki?

Figyelt kérdés

Szóval. Pár szóban nem tudtam jobban feltenni a kérdést :D végtére erről van szó.


Tehát! A súlyommal nincs nagy gond, csak éppen azt a súlyt kb 30% zsír adja ki... Ezt kéne csökkenteni. Olvasgattam is erről, de nagyon sok helyen néztem és nagyon sokféle választ láthattam...


A kaja a legfontosabb, igen ezzel kapcsolatban azt hiszem megvilágosodtam.


Viszont az edzéssel kapcsolatban nem... Néhol a súlyzós edzésre esküsznek, mivelhogy az izomban olyan anyagok vannak, amik pörgetig az anyagcserét stb. Ezenbelül van, ahol a teljes testes edzésre, máshol meg az izomcsoportokra bontott edzésre esküsznek.

De olyan is van, ahol viszont az ilyen aerobic és társai dologra, de néhol a kettőre együtt...

Szóval így eléggé el vagyok tájolva... Vagy nem is tudom...

És igen, keresgettem itt ilyesmi kérdés-válaszokat, de inkább csak egy 200 oldalas könyvet ajánlgattak, amit nem találtam és éppen elolvasni se lenne sok kedvem...


Szóval, tudnátok segíteni?



2016. márc. 24. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Az aerob edzéssel zsírt égetsz, a súlyzóssal izmot építesz. A legjobb heti 3 súlyzós + heti 3-4 aerob. A súlyzós az első 6-8 héten teljes testet átmozgató kell legyen, később válthatsz osztottra, de nem kötelező.

Teljes testesnél minden izomcsoportra 1-2 alapgyakorlat megy. Osztottnál egy-egy izomcsoport Hetente egyszer kerül sorra, de 3-4 gyakorlattal.

Kezdőként mindenképp teljes testes kell kis súlyokkal. Egyrészt a tested így szokja meg a terhelést, másrészt megtanulod a gyakorlatok helyes végrehajtását.

2016. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen!!! :)
2016. márc. 24. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:

A 200 oldalas könyv meg kb alapmű. Nekem rengeteget segített abban, hogy megértsem a testet működését, tudjam, mit miért kell.


sargakapszula.hu


Innen ingyen letölthető.

2016. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor nekikezdek majd, csak most épp mást olvasok, Köszi :)


Meg amúgy itt vagyok a kertben és gondoltam el is kezdeném... Ugrálókötelezni az jó aerob edzésnek?

2016. márc. 24. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Az csak 100 oldal nem 200 de tenyleg alap akkor mit szolnal arnold 800 oldalasahoz?
2016. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!