Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1/10? Szerintetek hogy nezek...

1/10? Szerintetek hogy nezek ki? Mit kéne tennem hogy jobban nézzek ki? Kép

Figyelt kérdés

A bántó válaszokat legyszi hanyagoljátok... hány évesnek tűnök?

A testemmel meg vagyok elégedve,vékony vagyok és sportos. Az arcomat viszont ki nem állhatom. Amint lesz elég pénzem orrmutetre megyek. Mit gondoltok min kéne változtassak? A borom nem problémás nagyon ritkán vannak pattanásaim...de inkább pattanások legyenek az arcomon csak ne legyek ennyire ronda.


[link]


[link]


[link]



2018. márc. 30. 15:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vagy csúnya, és amikor megláttam először a képet arra gondoltam, hogy ha lenne egy frufrud, mert hosszúkás az arcod és magas a homlokod, akkor még gyönyörűbb lennél. Plasztika soha semmilyen körülmények között. Lehet hülyeséget tanácsolok, mivel fiú vagyok, nem értek az ilyensmihez, de ez volt az első gondolatom. Frufru.

Másodjára pedig a szépség nem minden, ez fontos tudni, mivel a kisugárzás a lényeg.

2018. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hajad és az orrod így jó, ahogy van
2018. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Isten őrizz megcsináltatni, de tényleg. Szerintem pont, hogy nem vagy átlagos, hanem nagyon különleges! Ne akarj a tucat lányok közé tartozni, annyira egyforma most mindenki, üdítő, ha van egy-két egyedi színfolt a nagy masszában! :)
2018. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
51%
szerintem meg ha zavar az orrod menj elmplasztikáztatni de várj minimum 20 éves korodig
2018. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
100%
Szerintem ne változtass magadon semmit,már külső behatással. Mikor megnéztem a képet , egyáltalán nem láttam ,a "nagy" orrod ,inkább a szép szemed és kedves arcod. Inkább tanulj meg sminkelni szép fokozatosan . Pl.szemplilla spirál , alapozó , pirosító. Hidd el feldobja majd az arcod . De ne használd mindennap csak ha olyan kedved van.
2018. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
100%
Semmit, szerintem így vagy szép!
2018. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Már nem látszanak a képek :/
2019. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!