Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1/10? Szerintetek hogy nezek...

1/10? Szerintetek hogy nezek ki? Mit kéne tennem hogy jobban nézzek ki? Kép

Figyelt kérdés

A bántó válaszokat legyszi hanyagoljátok... hány évesnek tűnök?

A testemmel meg vagyok elégedve,vékony vagyok és sportos. Az arcomat viszont ki nem állhatom. Amint lesz elég pénzem orrmutetre megyek. Mit gondoltok min kéne változtassak? A borom nem problémás nagyon ritkán vannak pattanásaim...de inkább pattanások legyenek az arcomon csak ne legyek ennyire ronda.


[link]


[link]


[link]



2018. márc. 30. 15:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt: 10/8
2018. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép vagy! És a helyedben én biztos nem plasztikáztatnék. Vannak olyan ismerőseim/barátaim akiknek szintén "nagyobb" (mert amugy szerintem a nagy orr nem náluk, és nem is nálad kezdődik, szerintem a tied is még a normális kategóriába esik) orruk van és nagyon szépek vele, jól is áll nekik. Ráadásul mi van ha elrontják az orrod? Vagy nem rontják el de egyszerűen nem illik az arcodhoz? Örülj például a bőrödnek! Mit meg nem adnék hogy az enyém is ilyen szép sima legyem:( :DD (nekem azzal van rengeteg problémám most) és bőrödnek ez a szép barnás árnyalata is nagyon szép. Szép a szemed a szád is, a hajadnak is tetszik ez a sötét barna árnylata(szerintem 15 évesen még ne festesd, ilyenkor szebb szerintem a természetesebb hatás) de próbálj ki egy rövidebb frizurát mert a hosszúkásabb fejformádhoz előnyösebb lenne. Emeld ki a szemed mondjuk egy kis szempillaspirállal vagy ilyesmivel, és esetleg a szádat is. (Nem nagyon erős rúzsra gondolok, bőven elég egy halványabb vagy egy szájfény) ha gondolod a szemöldököd is feltöltheted mert az tényleg a természetes a divat most. De szerintem tényleg egy különleges arcú szép lány vagy!!
2018. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a #22 válasszal, egyet kivéve! Ne vágasd rövidre a hajad. Szerintem szép a hajad, a rövid frizura fiússá tenné az arcod és ha zavar az orrod, úgy még feltűnőbb lenne.
2018. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, most nézem azt írta rövidebb frizura, úgy rendben van.
2018. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Felealeges a plasztika. Szerintem szép vagy, amolyan természetes/átlagos szépség. Egy jobb frizura (bár a mostani is jól áll) meg egy pici smink sokat dobhat. Natúrba olyan 10/7,5, 10/8, valami jó hajjal, kis sminkkel, egy csinos ruhában akár 10/10.
2018. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép vagy!

A hajad is szép, arcod is egyébként 18nak tippeltelek volna.

2018. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Esküszöm mikor kitettem a kérdést azt gondoltam volna hogy csupa negatív es destruktív kommentek érkeznek majd. De nagyon kedvesek vagytok mind! Anyum nem engedné a hajfestest, szempillaspiralt amúgy használok és h1n1 krémet meg pirosítóit is. Csak azért tettem ki natúr képeket mert azon jobban látszik h h nézek ki. A hajam nagyon hosszú volt pár hete vágattam le mert már a hajvegeim nagyon töredezették voltak. Egyszer ha lesz pénzem valószínűleg megcsináltatom az orrom de csakis úgy h természetes hátas legyen a végeredmény.
2018. ápr. 3. 22:02
 28/37 A kérdező kommentje:
A változásról pedig feltétlenül fogok képet kitenni de nem a napokban mert most a tnalasra kell koncentrálnom...
2018. ápr. 3. 22:08
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szép az arcod. vágass valami jó kis frizkót, hogy ne csak lógjon a hajad. szemöldököt rajzold be, hogy hangsúlyosabb legyen és nyomass spirált, bruti leszel :D
2018. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
100%
A long bob frizura neked tuti lenne! Egy szép formázott szemöldök és én azt a nagyobbacska orrot tuti megfejelném (átvitt értelemben) egy szolid kicsi, csillogòs orrpiercinggel! Nekem a hajszìneddel nincs gondom, szép ahogy van. Tényleg kedves kisugárzásù az arcod. :)
2018. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!