Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt az...

Mondanátok véleményt az alakomról? Nagyon borzasztó? Elkezdtem sportolni, mozogni, fogytam 8 kilót, és tervezek még, csak kíváncsi vagyok, hogy most mennyire vállalhatatlan.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2018. máj. 10. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Ügyes vagy. Még fogynod kell egy kicsit de egyáltalán nem borzasztó, jó hogy igyekszel változtatni rajta és már ennyit fogytál. Kitartást! Majd ha eszedbe jut néha jöhet a kérdés alá az update hogy hol tartasz :)
2018. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Ezt bugyogót dobd ki gyorsan,de ha csak ilyenben érzed jólagadat,akkor se húzd ennyire fel,nagyon előnytelenné válik így,pedig a jó ruha sokat tud ám csalni és nagyon előnyös is tud lenni.


Csak így tovább,még ledobsz pár kg-ot és szupi csinos leszel. :)

2018. máj. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindnekinek!

Jajj, a bugyival tisztában vagyok, de inkább akartam előnytelent, mint valami jobbat, mert a "legrosszabb" véleményekre voltam kíváncsi. :)

2018. máj. 11. 10:16
 14/15 anonim válasza:
100%
Szia szerintem nem rossz az alakod, bár egy pár kilót ha ledobsz sokkal jobban nézel majd ki, és esetleg egy kis szín is dobna rajtad, szerencsére már lehet napozni kint egy ideje, mert meleg van.
2018. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben vagy, DE AZ ISTEN MEGÁLDJON, hordj szebb fehérneműt, annyival jobban érzed magad tőle.

Nagyon ügyes vagy, csak így tovább!!

2018. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!