KezdƑoldal » SzĂ©psĂ©g Ă©s divat » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » Par napja vettem kulfoldon...

Par napja vettem kulfoldon egy polot es benne maradt a riaszto mit csinaljak? đŸ€·â€â™€ïž

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 14:36
 1/5 anonim ***** vĂĄlasza:
Szedd le mĂĄgnessel
2018. aug. 15. 14:42
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/5 anonim ***** vĂĄlasza:

Na hĂĄt az kirĂĄly. Én rĂ©gebben mindig el akartam hozni magammal egy olyat a boltbĂłl, mert nagyon tetszett az alakjuk, meg a kis szĂ­nes rĂ©szek. Ha nem volt drĂĄga a pĂłlĂł, akkor vĂĄgd szĂ©t Ă©s szedd le a mĂĄgnest, tedd el, de ha drĂĄga volt, akkor szerintem menj be valami boltba, lehetƑleg ismerƑshöz, aki megprĂłbĂĄlja nekem majd leszedni.

17/F

2018. aug. 15. 15:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/5 anonim ***** vĂĄlasza:
Lol, az meg hogy történt?
2018. aug. 15. 22:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/5 anonim ***** vĂĄlasza:
En puloverrel jartam igy egyszer. Szedd le magnessel vagy verd szet kalapaccsal, feszigesd szet, attol fugg milyen fajta riaszto.
2018. aug. 17. 15:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/5 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Sikerult leszedni
2018. aug. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!