Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy az alábbi képen látható orr piercing kicsúszik alvás közben?

Figyelt kérdés

Előző hét hétfőn szúrattam egy orrpiercinget és ilyen formájú ékszert tett bele:

[link]

Első éjszaka kissé elfordult, de nem esett ki, elég fájdalmas volt visszaforgatni, az első 2-3 napban fájt ma már simán tudom forgatni (persze feleslegesen nem szoktam) és orrot fújni is vele, azóta esténkét leragasztom nehogy kiessen, de azért nem szeretnék mostantól minden este letapasztott orral aludni.

Szerintetek nagy esélye van kiesnie alvás közben?

És ha kiesik visszafogom tudni rakni? (feltéve ha megtalálom) Nem fog összeszűkülni a lyuk?



2018. nov. 7. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 7.37% esélye van hogy kiessen. Hogy ez kicsi vagy nagy azt döntsd el te.
2018. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az alvás miatt aggódnék. Bohó ifjúságomból felrémlik, mikor a Rákóczi úton kerestük haverom orrpiercingjét, miután sikerült egy tisztességeset tüsszentenie.
2018. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!