Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hajam folyton a zuhany...

A hajam folyton a zuhany lefolyójában, apám pedig állandóan emiatt oktat ki és ad "remek" tanácsokat? 17/L

Figyelt kérdés

Nemlétező tökeim kivannak attól, hogy mindegy mit csinálok, akkor is emiatt cseszeget. Fürdés előtt kifésülöm a hajamat, zuhanyzás közben mindig átmegyek a kezemmel a hajamon, hogy a már kijött hajszálakat kiszedjem és a zuhanykabin oldalára tegyem, hogy aztán leszedjem. Az utóbbi módszerrel a legtöbb hajszál ott marad, de arról már nem tehetek, hogyha mit tudom én mennyi kiszökik és lefolyik.


Ketten vagyunk apámmal. Neki nehéz, kb mindenen feszeng és keresi azt, mibe lehet belekötni, még azt is ami csak a szemet fájdítja (konkrétan szemtől szembe idegennel nem szól be, csak halkan nekem). Nekem sem egyszerű az élet, nekem is megvannak a magam idegességeim, de azért nem zúdítom rá. Ma viszont szakadt a cérna. Már flegmáztam apámmal néhány percre, amikor ismét osztotta nekem az észt, hogy mit kéne csinálnom, és, hogy valamit biztos rosszul csinálok, mert így nem jó.


Elegem van. Tudom, hogy "ez legyen az életben a legnagyobb problémám", és igaz is, mert ez tényleg nem nagy probléma, csak már idegesítő, hogy mindig elkezdi a szokásosat emiatt.


Többet nem tudok tenni a hajam ügyében, apám pedig nem mutatja meg, hogy tudnám kiszedni a lefolyóból a hajamat, merthogy "az a férfi dolga". Szerinte a villanykörte csere is, ezért le lettem cses ve, amikor másnapra volt várható, ezért magamtól kicseréltem a villanykörtét. Szeretem, imádom apámat, de amikor ő ideg, én ideg vagyok, és jön egy örökös problémával, akkor már égnek áll a hajam és a kijön a szög a zsákból.


Mit tudnék tenni?


A fent leírtakon kívül nem hiszem, hogy többet lehetne tenni.


Most ő van rám kiakadva, hogy fogjam vissza magam, meg azzal, hogy hülyeség amit mondok, hogy nem egyedül nálunk van ez a probléma, másnál is előfordul.


Én lazán veszem. Eltömíti, szedje ki, nem nagy dolog. Megcsinálnám én, de olyan szinten macerás nálunk a hajszál kiszedés, hogy egy kés, avagy hosszú akármi is szükséges hozzá, és ez ugye a "férfi feladata". Egyébként az a röhej, hogy néhány hónapja az volt a probléma, hogy nem is szólok amikor eltömődik (gondoltam észreveszi, hiszen ő is használja a zuhanyt, és amióta ideköltöztünk, azóta megvan ez a gond), utána mondta, hogy szóljak és elintézi. Most szóltam, és ez a gond.


Erre mi a megoldás, azon kívül, hogy legyek kopasz?



2018. dec. 1. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%

Túl parázod csajszi!


Majd felnőttként megérted egyszer milyen nyüg tud lenni a lefolyó xD

Főleg amikor szét kell bontanod, mert alig folyik le.


Nah én azóta figyelek erre.


Lehet venni szűrőt a lefolyó szájához + olyan csőgörényt amin sok kis kiálló müanyag szál van s a lefolyó hajat felfogja az is.


Nekem combközépig ér a hajam s a hossza miatt pár szális nagyobb csomó tud lenni.


Meg be szoktam dugni a lefolyót s nagyjából kiszedni a hajat mielőtt leengedem.


A hosszú haj is felelősség 😁 akármilyen furán is hangzik.


25/N

2018. dec. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Van lefojo tisztito.

Ha eldugulna az feloldja a hajat is.

2018. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

pluszszűrő bele, mint a mosogatóba, drogerie markt, kettesével 300 forint. ez nem reklám, eurósban is találsz :)


alternatíva: wc-papírral belenyúlsz, és körkörösen felszeded. vagy kés vagy kevésbé durva túrószerszám - kínai evőpálcika HASZNÁLATON KÍVÜL :) vagy tupírozóféső hegyes vége. nem vagy egyedül!


kádból én még nem szedtem ki a lefolyórészecskét, szerintem nem is lehet. ha eldurvulna a helyzet, szórnék bele zacsis lefolyótisztítót.


ui: most olvastalak végig: tényleg intézd el magad, ne várj rá, nem nagy ügy.

2018. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Nálunk az vált be,hogy amelyikunk hajatmos az berakja azt a lefolyó védő szűrőt és miután vége a hajmosasnak utana zsepivel kiszedi a hajat belole,az megy a kukába,a szurot meg eloblitve,eltorolve berakjuk egy polcra. Ez igy a legjobb megoldás mert mindenki azt csinal amit akar es senki nem ugathat a másiknak:)! Szerintem ha nektek is van ilyen lefolyovedo akkor amikor mesz hajatmosni tedd be,miutan vegeztel szedd ki a hajat dobd ki belole es tedd el. Ezzel nem tudsz melle loni igy.... Es nem macerás kb egy perces dolog viszont minden vitat meglehet vele előzni.
2018. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!