Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintük mindig bénán nézek...

Szerintük mindig bénán nézek ki, hogy változzak?

Figyelt kérdés
Családomban mindig azt mondják bénán öltözöm, nem foglalkozom magammal, de legutóbb nagyon rosszul esett valami. Meghallottam, hogy azt mondják zsíros hajú és rohadt fogú vagyok. Valamilyen szinten igazuk van, sokkal többet ki tudnék hozni magamból, mégha a fogam nem is rohad. Hogy kezdjek neki? Meg akarom mindenkinek mutatni, hogy milyen is tudok lenni, azt akarom, hogy leessen az álluk.

2018. dec. 12. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, először is, te hogy látod, mennyire igaz az, hogy nem foglalkozol magaddal? miért mondanak olyat rolad, hogy rohadt fogú, mikozben nincs baja a fogaidnak? fiu v lany vagy? kor? bocsi, csak a segítségnyújtás miatt kérdem..
2018. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abban igazuk van, hogy nem öltözöm divatosan, hajamat 3 naponta mosom addigra kicsit zsíros, de nem akarom gyakrabban, mert akkor mindig hamarabb fog zsírosodni. Nem zuhanyzom mindig minden nap,(néha csak minden másnap) de nem vagyok büdös, ülőmunkát végzek. Azt, hogy rohad a fogam, azért mondhatták, mert be kellett tömni az egyiket. De eldöntöttem, hogy minden más lesz, meg akarom mutatni, hogy képes vagyok rá. Gyerekkorom óta csesztetnek, úgy hívtak mindig, hogy nagyseggű... szerintem már megszokásból is csinálják. 25 éves lány vagyok.
2018. dec. 12. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj de a családod nagyon érzéketlen és bunkó csürhe.

Ne akarj nekik megfelelni mert a rohadt fogúzásból is látszik hogy a valósághoz semmi köze annak amit mondanak rólad, vagyis azért csinálják mert gonoszak és élvezik hogy bánthatnak. Innentől kezdve lehetsz te az univerzum szépségkirálynője is, ők valószínűleg akkor is valahogy beléd kötnének. Ebből következik hogy felesleges az ő elismerésükre hajtani mert az sosem fog bekövetkezni, és ez nem a te hibád.

Ettől függetlenül ha úgy érzed szeretnél változtatni magadon, akkor hajrá de a saját komfortérzeted legyen a cél.

Azért napi 1 zuhanynak szerintem alapnak kéne lennie, lányokon egy minimál smink is rengeteget tud dobni, frizuraváltoztatás is sokat számít stb. Körömlakktól és divatosabb öltözéktl is ápoltabbnak fogsz tűnni.

2018. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy bànhat veled így a családod?! Egy normális család nem lehúz téged, hanem támogat! Nem csodálom hogy nincs önbizalmad.

Szerintem nem vagy igénytelem a leírtak alapján. Rosszabra számítottam.

Én se mosok minden nap hajat. Csak akkor ha eseményre megyek. Amúgy meg kb 3 naponta mosok. Fürdeni mindennap fürdök, van hogy egy nap többször is.

Sokan nem fürdenek mindennap. Pl akiknek ekcémája van.

A fogaddal kapcsolatban pedig , akkor lennél igénytelen ha lenne szuvas fogad, de nem tömetnéd be, ezáltal hagynad rohadni.

Én azt mondom hogy engedd el a füled mellett a negatív kommenteket és csak azért is mutasd meg hogy több vagy náluk! Ne hagyd hogy elnyomjanak! A családod érzelmi inteligenciàja egy nagy nulla!!!

2018. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A családod bunkó, én se mosok minden nap hajat...

Viszont ha tényleg zsíros vegyél száraz sampont, csak fújsz egy kicsit a hajadra, bedörzsölöd és máris olyan mintha megmostad volna.

Nagyon stílusosnak nem kell lenni, amit érdemes szerezni az egy jó nadrág ami passzol hozzád, hozzáillő cipő és puióver/kabát, ezeket ezer módpn variálhatod kiegészítőkkel és pólókkal, nehéz elszúrni afféle "basic" ruházat.

2018. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!