Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha apám nem...

Kiwilany124 kérdése:

Mit tehetek ha apám nem engedi hogy septum percingem legyen?!

Figyelt kérdés

Már elegem van és azt mondja nem leszek a gyereke ha ezt megcsinálom ..

Valami ötlet hogy győzhetem meg?



2019. jan. 6. 11:39
1 2
 11/11 Nenah válasza:

Szia. Nem tudom mennyire aktuális még, de én simán megcsináltatnám, ha tetszik neki ha nem. Nem mellesleg, ha ilyennel fenyeget, akkor nem is szeret igazán, mert hiába van változás rajtad, akkor is a pici lánya kellene hogy legyél és el kell fogadnia pár dolgot neki is. Illetve hidd el nem fogja kibírni, hogy legalábbis ne szóljon be, tehát a hallgatás nem fog neki menni :D Nem szabad korlátozni ilyenben a gyereket, mert csak azért is meg fogja csinálni. Én pont ilyen voltam (most se vagyok éppen szürke kis egér) kis lázadó és anyum hiába hajtotta, hogy ne legyen piercingem azért is lett. Az első 14-15 évesen lett szúratva azt hiszem, utána kb. 2-3 hetente lett újabb, mire a 18-at töltöttem, csak a fejemen volt 8-9 db piercing (nyelv, snake bite (ami félig spider bite volt), medusa, helix, labret, 2 nostril) ja és egy teljes alkar tetkó :D Szóval muszáj volt megbékélni vele, igaz anyum nem ennyire durván konzervatív, de nem is éri meg szerintem. Azóta pc terén visszavettem, mondjuk hamarosan tervezem a septumomat én is illetve van plusz 3 tetkóm, kék hajam, ami nyaranta fel van nyírva és senki nem szólhat be, mert az én testem és én döntöm el mit akarok vele tenni ilyen téren.


27/L

2019. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!