Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy egy nő...

Mennyire fontos, hogy egy nő mindig tökéletesen nézzen ki?

Figyelt kérdés

Tehát akárhová megy, magassarkú, alakot hangsúlyozó, kimagasló minőségű ruhák, frissen festett/vasalt/göndörített haj, tökéletes smink, frissen manikűrözött saját körmök, vagy igényesen megcsinált műköröm, tartós, jó minőségű különleges parfüm....

Tehát ránéz az ember, és rögtön látja, van pénze, ideje, igénye törődni magával.


Egy olyan lány, aki hétköznapian öltözik, többször látod ugyanabban a ruhában, a hajápolás kimerül a fésülködésben és hajmosásban (tehát nincs sem festett, sem minden reggel beállított frizurája), nem használ parfümöt/csak valami olcsót, a sminkje kimerül egy szempillaspirálban, a szandálját pedig már harmadik nyáron hordja.


Az első lány minden esetben előnyben lenne a másodikkal szemben?


Legyenek még fiatalok, úgy 20-25 között.


2019. jan. 23. 16:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%

Ha feltételezzük mindkettő felkeltette a figyelmemet, akkor az mond valamit, hogy az egyik optikai tuning nélkül is felkeltette. Olyasmi képet képzelj el, mint Hammurapi és Istar. Egymagasak, de egyik áll, másik ül.

32/f

2019. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%
Inkább adok magamra és megszólnak h prosti ,mint h a hátam mögött büdöske meg hajléktalan legyen a becenevem.. Sajnos volt olyan exem aki a fürdésért is morgott h másnak csinálom. Nem csak, nem akarok büdös lenni,nem ok nélkül lett ex,főleg h elkezdett bántalmazni is mert hát másoknak fésülködök stb..
2019. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy büdös és nem fürdik?
2019. jan. 23. 16:14
 4/26 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ.

Ha XVI. Lajoshoz készül hozzámenni egy nő, akkor alap, amiket felsoroltál.

Normális ember nem vár el ilyeneket.

2019. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
22%
Miért nem lehet vki csinos ha ahhoz van kedve miért kötelező egyformának egysíkúnak unalmasnak lenni? Válaszd az szürke egeret csak utána nem a jónővel lépj félre,ahogy a pasik 90 % teszi,otthonra szolgalelkű cseléd ,ágyba mellékesnek meg igazi nő..
2019. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%

Nekem az első,számomra fontos egy nő ilyen legyen.

Pasiban hasonló vagyok mindig megfelelő megjelenés,belőtt haj,ruhatár,cipő mindig tiszta(bár nyalhatom a hó miatt),heti 5 edzés,diéta.

Amúgy nem csak pénz kérdező,nekem dettó ilyen a barátnőm,és nem nem kitartott nőm,mert nem nagyon engedi adjak neki pénzt,női ruhák fillérekbe kerülnek és gyönyörűek,van egy magyar márka dögös szexi ruhákat készítenek(nem a reklám helye).

2019. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk én komolyan elgondolkoznék rajta, hogy mit dolgozhat az a nő akinek van minden reggel 1-2 órája kimaxolni a külsejét. Illetve ha ennyire ráér akkor mégis miből van pénze ilyenekre. Én azt veszem észre, hogy a férfiaknak nem igazán vonzó ez, pláne hosszú távra.

Én egész nap rohanok egyik cégtől a másikhoz, nem fogok kiöltözni. Magassarkút szintén nem veszek fel, mert nem vagyok mazochista és vezetni se tudok benne. Hajgöndörítés meg szemfestegetés helyett inkább alszok fél órával többet meg iszok nyugiban egy kávét. Soha senki nem szólt meg érte, így is sok bókot kapok. Ez van, ha dolgozik az ember akkor nem mindig van energiája fullosnak lenni. Természetesen igénytelen soha nem vagyok, adok magamra. Ha van egy kis időm jobban összerakni magam vagy olyan helyre megyek ahová ez illik akkor megcsinálom. De nem minden nap.

Az én férfi ismerőseim az első kategóriába tartozó csajokra mindig csak annyit mondanak, hogy ő biztos nem fizeti a műkörmét meg kis luxus életét. Normális, dolgos pasik körében szerintem egyáltalán nem népszerűek.

2019. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Én a kettő között vagyok valahol, és sok kolléganőm szintén. Napi több órám nincs a külsőmre, de reggel egy háromnegyed órát rászánok egy szolid sminkre, hajbelövésre, az outfiteket nagyjából kitalálom a hétvégén, parfümöt is használok, odafigyelek az ápoltságra, tiszta cipő, nem feltétlen magassarkú. Én nem érzem jól magam smink nélkül, nem ápolt hajjal.
2019. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat.


Kicsit meglepnek, mivel sokan azonosítják az egyszerűbb külsőt az ápolatlansággal.

Én sem vasalom a hajam, mivel szinte teljesen egyenes (beszárítom maximum), festeni meg azért nem akarom, mert szeretem a színét. De ez nem jelenti azt, hogy nem mosom meg a hajam hetente 3szor, vagy hogy nem fésülöködök napi többször.

2019. jan. 23. 16:32
 10/26 anonim válasza:
8%
Azért, hogy felfigyeljen rá - az általa hőn áhított - magas, jóképű, gazdag adonisz. :D
2019. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!