Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy egy nő...

Mennyire fontos, hogy egy nő mindig tökéletesen nézzen ki?

Figyelt kérdés

Tehát akárhová megy, magassarkú, alakot hangsúlyozó, kimagasló minőségű ruhák, frissen festett/vasalt/göndörített haj, tökéletes smink, frissen manikűrözött saját körmök, vagy igényesen megcsinált műköröm, tartós, jó minőségű különleges parfüm....

Tehát ránéz az ember, és rögtön látja, van pénze, ideje, igénye törődni magával.


Egy olyan lány, aki hétköznapian öltözik, többször látod ugyanabban a ruhában, a hajápolás kimerül a fésülködésben és hajmosásban (tehát nincs sem festett, sem minden reggel beállított frizurája), nem használ parfümöt/csak valami olcsót, a sminkje kimerül egy szempillaspirálban, a szandálját pedig már harmadik nyáron hordja.


Az első lány minden esetben előnyben lenne a másodikkal szemben?


Legyenek még fiatalok, úgy 20-25 között.


2019. jan. 23. 16:06
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
70%
Az első nöröl a leirásod azok legtobbször rohadnak belöl és a külsövel kompenzáljak.
2019. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%

A hatos válaszoló nagyon összetéveszti az ápoltságot a külsővel, ráadásul egy férfi "elkészülése" meg egy női teljesen más téma, nem is lehet összehasonlítani. Te összerakod magad félóra alatt (vagy ha annyit pepecselsz, mint egy nő, akkor az elég ciki), míg a nőnek félóra alatt van meg csak a sminkje, a hajával meg még nem kezdett semmit.


A tisztaság meg nem az eleganciában nyilvánul meg, egy edzőcipő is lehet tiszta és egy magassarkú/lakkcipő is lehet retkes.


Személyes véleményem, hogy semmi értelme annak, hogy valaki elvárja a nőtől, hogy állandóan topon legyen. Hogy lehet így együtt élni egyáltalán? Ha reggel a pasi meglátja kócos hajjal egy-két bőrhibával, akkor dobja is, vagy mi?

2019. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
5%

,,

A hatos válaszoló nagyon összetéveszti az ápoltságot a külsővel, ráadásul egy férfi "elkészülése" meg egy női teljesen más téma, nem is lehet összehasonlítani."


Megoldás 1 órával fel kell kelni előbb,este korábban feküdni és el tudsz készülni szépen.

Nem kellene annyit aludni mint egy mormota.


"Te összerakod magad félóra alatt (vagy ha annyit pepecselsz, mint egy nő, akkor az elég ciki)"

Nem egészen mert felkelek korán reggel tanulok még olvasok,felkészülök a napra,na ezután 40 percig készülődök hajbelövés,cipő tisztitás,öltözködés,fogmosás,zuhanyzás.

Miért lenne ciki,hogy adok magamra?

Szerintem és a párom szerint sem.


"míg a nőnek félóra alatt van meg csak a sminkje, a hajával meg még nem kezdett semmit."

Megoldás kelj fel egy órával előbb,megoldást kell keresni.



"A tisztaság meg nem az eleganciában nyilvánul meg, egy edzőcipő is lehet tiszta és egy magassarkú/lakkcipő is lehet retkes."

Na amelyik nő felveszi az edzőcipőt ott van vége a kapcsolatnak,nekem nő kell nem egy tini kisfiúból lett lányka.

Nő edzőcipőben olyan mintha én melegítőbe meg mackóba mennék dolgozni.



"Személyes véleményem, hogy semmi értelme annak, hogy valaki elvárja a nőtől, hogy állandóan topon legyen. Hogy lehet így együtt élni egyáltalán? Ha reggel a pasi meglátja kócos hajjal egy-két bőrhibával, akkor dobja is, vagy mi?"

Érdekes sok embernek sikerül így élni.Páromnak nem okoz gondot mindig tiptop lenni,és nekem sem,pedig dolgozok napi 8-10 órákat.

Sajnos a mai nők 90%-a pont így gondolkodik,hogy beleül a kapcsolatba már nem figyel oda,hiszen meg van a pali.

Nem erről van szó,hogy reggel hogy látom,mondjuk bőrét ápolja annak nem lesz ,,ilyesztő a feje", ápolni kellene a bőrt,heti egy arcradír plusz maszk.

Haja meg nem kócos hanem gyönyörű szép reggel is.

2019. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%
,,ilyesztő" grrrrr bocsánat tehát ,,ijesztő".
2019. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%
Ahhoz hogy el tudj látni olyan munkát, amihez némi agytevékenység is kell, ahhoz szükséges van elég alvásra. Aki kávézgat meg a kis papírjait rakogatja és félállásban szépen mosolyog a főnökre, az biztos felkel órákkal hamarabb a műkörmöt reszelgetni.
2019. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
13%

,,Ahhoz hogy el tudj látni olyan munkát, amihez némi agytevékenység is kell, ahhoz szükséges van elég alvásra."

Én szoftvermérnök vagyok tehát van rálátásom ezekre a dolgokra,barátnőm is irodában dolgozik,mégis tud figyelni a munkára legjobb munkaerők egyike.

Meditáljál,agykontroll,sokkal jobb én 5 órával frissebb vagyok mint más 10 órával.


"Aki kávézgat meg a kis papírjait rakogatja és félállásban szépen mosolyog a főnökre, az biztos felkel órákkal hamarabb a műkörmöt reszelgetni."

egyikünk se kávézgat kőkemény munkát végzek komoly határidőkkel.

Megint kifogás az a baj,aki akarja az megoldja.

Nyilván aki nem az nem fogja.

2019. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer élném meg, hogy itt gyk-n ne szoftvermernok, informatikus vagy több diplomás matematikus legyen valaki. :D Hát elég felszínes vagy amúgy, hogy a külsőn pörögsz ennyit.
2019. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért azon is sok múlik, hogy milyen munkát végez az ember.

Én felkelek, lezuhanyzom, felöltözök, kivasolom a hajam, mivel nem szeretem ha hullámos.. Aztán beérek a munkahelyemre és átöltözöm, a hajamat meg összefogom. Nincs smink, nincs magassarkú , nincs szép kis szoknya napközben, mivel ápolok. Így totál felesleges is lenne órákkal előbb felkelnem, hogy tiptopba vágjam magam.:D

Pihenőnapokon más, de akkor sem igazán sminkelek, és magassarkúm sincs, de ebből még sosem volt hátrányom.

2019. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
88%
Kedves szoftvermérnök! Javaslom, hogy inkább a helyesírással foglalkozz, tudod nem minden a külső...
2019. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
19-es köszönöm a nyelvtan órát,de nem ezért fizetnek engem,ha látnád a kollégáimat,hogy gépelnek, azért van mert az agy pörög 100.000-es fordulaton és ezer gondolat van a fejünkbe,plusz iszonyatosan gyorsan tudunk gépelni.
2019. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!