Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás voltam. Már talán...

Anorexiás voltam. Már talán rajta vagyok a gyógyuláson, mivel mondhatni nagy álmom régóta, hogy szép, kerek fenekem lehessen. Alkatilag nagyon deszka vagyok sajnos (kép⬇) S mennyi idő alatt erhene ék el hatásos eredmenyt? 🙄

Figyelt kérdés

napi 'edzesem' 60 csipoemeles + 50+ guggolas (30 napos kihivas szerint) + 30-30 labemeles

baratnommel tervben van, hogy mennenk kondizni, ott miket kene?

kepeim: [link]

[link]

illetve, valami ilyesmi lenne (minimum) a celom:

[link]

15/L

koszi a valaszokat, es bocsi, hogy iylen sok lett



2018. jan. 26. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Akkor először is kezdjél el ENNI, majd ha híztál is valamennyit, elmehetsz sportolni.


Pöttyedt, nulla segged van egyenlőre, nemhogy izom, még természetes háj sincs rajta, és ne félj, OLYAN segged nem lesz sosem :)

2018. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Hagyd az ilyen kemény edzést egyelőre.

Egyél több szénhidrátot, húsokat, gyümölcsöket, zöldségeket, híznod kell. Ha továbbra is ilyen keményen edzel, csak mégjobban ellaposodik a feneked is, meg az egész tested. Nem vagy még a gyógyulás útján, ha ennyire az edzés teszi ki a napjaid nagy részét...

Menj el egy pszichiáterhez.

2018. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha izmot akarsz építeni (márpedig a formás fenékhez az kell, nem is kevés), akkor bizony kalóriatöbbletben kell enned. Neked jóformán semmi feneked sincs, ahogy előttem is írták.

Egyél sokat, a fehérjéről se feledkezz meg, mellette csinálhatod tovább a guggolást, kitörést.

2018. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen előbb híznod kell. Az edzés meg egyenlőre felejtős mert azt is ledolgozod amit megeszel.
2018. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
lófaszt edzél nyugodtam csupán a kalória többletet kell elérned minőségi szénhidráttal és sok fehérjével, amilyen segg van a képen neked nem hiszem hogy lesz de azért sok sikert
2018. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90%
Hülyeség, amiket írtak. A kerek fenék nem a zsírtól, hanem az izomtól kerek. A sport sosem rossz, minél többet sportolsz, annál jobb. Az otthon végezhető gyakorlatoknak, amit te is csinász, viszont csak akkor van eredménye, ha kitartóan, kihagyás nélkül, a kitűzött ideig végigcsinálod, akkor viszont tényleg lesz eredmény és neked is sikerélményed lesz. Szerintem egyél egészségesen annyit amennyi jólesik és sportolj mellette minél többet. Kondi helyett én inkább a csoportos órákat ajánlanám, mert ott nem te határozod meg, hogy mennyi gyakorlatot kell csinálni, hanem az edző, ami sokkal jobban motivál, ezen kívül a többiekkel is motiváljátok egymást meg a hangulat is tök jó. De a legjobb szerintem, ha valaki egyesületbe jár sportolni nem a szépség és a kerek fenék kedvéért, hanem a sport szeretete miatt. :) 18/L
2018. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
21%
A feneked nagy, de kerek nem. Mégegy unatkozó p*csa, aki anorexiával akarja felhívni magára a figyelmet. Előbb próbálj a hájas combodból leadni, löttyedt vagy mint a franc. Kb 160 cm és 55 kg?
2018. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

7-es, gyökér vagy. Az anorexia egy baromi súlyos mentális betegség. Jó a földön fekvőbe belerúgni, mi?


Kérdező, nem kell fogynod a combodból, ez baromság. Voltam olyan helyzetben mint te, 3 éve edzek, már kezd jó fenekem lenni. Sok idő és sok munka kell hozzá, de sikerülhet, csak legyél kitartó. És szerintem menj edzőhöz, akár személyihez, akár csoportos edzésre, megéri profira bíznod magad. És egyél! :)

2018. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!