Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem nézek ki jól, ha...

Miért nem nézek ki jól, ha adok magamra?

Figyelt kérdés

Már tinikorom óta így van.

Alig sminkelek, csak korrektort és szempillaspirált használok, mert egyszerűen más nem illik.

Ha próbálkozom tussal, vagy szemhéjpúderrel, úgy nézek ki, mint egy kislány, aki elcsente az anyukája sminkkészletét. Pedig van kézügyességem, nem csinálom rosszul, illetve akkor is ez a végeredmény, ha hozzáértő csinálja.

Rúzst szintén nem használok, a legnatúrabb rózsaszín is rikít rajtam, a sötétebb színek meg vagy 5 évvel öregítenek.

Ugyanez a helyzet, ha mondjuk begöndörítem a hajam. Hosszú, egyenes hajam van, alkalomra egyszer csináltuk meg loknisra, de valami rémesen műnek néztem ki, mint valami olcsó játékbaba. Viszont ha csak megfésülöm a hajam és hagyom kibontva, sokkal szebbnek látom magam.

Ruhák ugyanez. A legegyszerűbb nyáriruhában is megfordulnak utánam, de ha felveszek egy magassarkú egy elegánsabb fekete szoknyával, blúzzal, akkor úgy nézek ki, mint egy kamaszlány, aki a ballagására igyekszik.


Mi az oka, hogy nekem semmi nem áll jól, öregít, túlzás, ami egy kicsit is felnőttes?

Előre félek, hogy ha egyszer olyan pozícióba kerülök, ahol dresscode van, hogy fogok kinézni.


Nem vagyok már kamastz, elmúltam 25.


2019. febr. 2. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Öregít? Kislány?

Szóval ha nem akarsz öregnek kinézni, akkor inkább kamasznak nézzél ki. Szerintem jobb fiatalabbnak látszani, de ez csak magánvélemény.

2019. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül az átlagosnál alacsonyabb? Illetve ha nagyon babaarcod van, akkor a smink néha hajlamos furán kinézni, de ez általában tényleg inkább csak fura, nem pedig rossz. :) A környezeted is ezen a véleményen van, vagy csak magadat látod így?
2019. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!