Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2018 nyarán szúrt dupla...

2018 nyarán szúrt dupla köldök pc nem gyógyul, gennyedzik azóta is, mi a baj? (kép)

Figyelt kérdés

Próbáltam a kapott géllel kenni, mikor elfogyott betadint,alkohol együtt próbáltam,de azóta is ilyen:

[link]

[link]

[link]

[link]

Most 10mmes van benne. 8as is belefér,12túl hosszú. Orvosi fém van benne,simán ki lehet cserélni,az nem fáj,a bőr a pc szár fölött nincs elvékonyodva. A 4 lyuk bemeneténél viszont mindegyik esetben piros a bőr, nedvedzik,gennyes. Mit csináljak vele? Egyáltalán nem lett jobb.


Megemlítem még,hogy industrial pc-t szúrtak nekem pár hete, de ki kellett venni,mert pár nap után úgy bedurrant,hogy az egész állkapcsom fájt, és a nyakam, a fülem mögött az ér ki volt dagadva teljesen. Nem értem mitől,mikor normálisan ápoltam azt is...

21 éves vagyok,nem kell rejtegetnem,vagy nem tudom, naponta minimum 2x kezelve van a köldök pc,de nem múlik ez a gyulladás.

Segítsetek kérlek! Köszönöm.



2019. febr. 11. 20:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

*alkoholt

*a nyakam is;

2019. febr. 11. 20:24
 2/19 anonim ***** válasza:
Ehhez antibiotikum kell, irány a doki! komolyan!
2019. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki? Nem fog elküldeni,mondván,hogy fél évig el voltam a gyógyszer nélkül is,ez után is el leszek?
2019. febr. 11. 21:08
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem küld el, ellátja. De nem fog megdícsérni sem, hogy eddig vártál. Ja, és addig is szedd ki azt a vacakot!
2019. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kiszedni nem fogom. Olyan megoldás érdekel,amikor maradhat a pc.
2019. febr. 11. 21:36
 6/19 anonim ***** válasza:

Olyan nincs!


A doki is ki fogja, ha nem szeded, akkor csak rosszabb lesz, vérmérgezés, betokozódás, sebészi kimetszés,...

2019. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem gondolom,hogy kivenné,ha én nem akarom. Mondtam,hogy normálisan cserélhető,nem fáj,le van tisztítva. Másnak is van pc-je, gyógyultak. Arra lennék kíváncsi, hogy én mit rontok el az ápolásnál?
2019. febr. 11. 22:55
 8/19 A kérdező kommentje:
*gyógyultan
2019. febr. 11. 22:56
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
ha tobb mint fel eve ilyen hulye vagy akkor rajtad nem segit semmi :D akkor gennyeddzen a hasad eleted vegeig. amugy is a koldok pc prolis (kiveve a szexi edzett hasu csajokat akiknek vekony a derekuk) ez az ekszer meg foleg benan nez ki. telen aztan marhara a te koldok piercingedet nezegeti mindenki gondolom, hogy ennyire ragaszkodsz hozza. vagy sajnalsz 5 ezret ha ujra kell szuratni? nagyon gusztusos a gennyedzo koldokod mondhatom...
2019. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Hàt ez valami rettenetűl néz ki. Most nem a pirosságról beszélek..

Szerintem eleg idiótan néz ki hogy 2 van lőve.

Nekem is van 1 db. Kb 4 hónap alatt meggyógyúlt. Octaniseptel fertőtlenítettem és tetránnal kenegettem. Első hetekben, amikor fájt akkor leragasztottam .

Nem mentem strandra, balatonba elég sokàig. Csak amikor màr teljesen meggyógyult.


Ez màr nem egészséges hogy több mint féléve ilyen àllapotban van...

Ha ilyen hülye vagy , hogy fontosabb a piercing az egeszségednél akkor ne vedd ki! :)

2019. febr. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!