Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya leszek a fogszabályzóval?

Csúnya leszek a fogszabályzóval?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy újra kell fogszabályzó. 2 éve volt már, de visszaálltak ezért megint kell. 2 éve ilyen porcelán volt, ami fehér szóval nem látszott annyira (nyílván lehetetett látni de nem volt feltűnő). Most valószínűleg sima fém lesz mivel az a fehér már 170 ezer forint a fém meg "csak" 130 ezer.

Szerettem a fogszabályzót, de félek hogy ezzel a fémmel ronda leszek. Vagyha az a fehér nem állt rosszul akkor ez sem fog?

Segítsetek kérlek.


2019. febr. 18. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha anélkül is csúnya vagy azzal is az leszel


Ha meg nem vagy csúnya emiatt sem leszel az

2019. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor jó:D
2019. febr. 18. 17:34
 3/15 anonim válasza:
49%
Küldj képet azt eldöntöm szép vagy e ha szép vagy akkor az is leszel😂🤣
2019. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ha szép vagy semmit nem ront a fogszabályzó:) válassz szép színt és jól fog állni. Vannak fogszabályzós ismerőseim és jól áll nekik.
2019. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy még szebb leszel a végén!
2019. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem akarok színeset xd

Köszönöm a válaszokat!❤

2019. febr. 18. 18:54
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy vissza álltak a fogaim?😂
2019. febr. 18. 19:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 3 éve erősítem a fogszabisok táborát, eleinte nagyon szégyelltem, most így 20 évesen mindenki 15nek néz miatta, de ezen kívül semmi baj sincs vele, általában eszembe sem jut, hogy van, annyira megszoktam. Nekem fém van, igazából a fogszabályozó egy jele annak, hogy figyelsz a külsődre és igényes vagy, továbbá a végeredmény a lényeg:)

Amúgy ha a fehér nem állt rosszul, akkor a fém sem fog ;)

2019. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha visszaálltak a fogaid akkor vagy korán szedték le az állandót vagy nem hordtál éjszakait/kivehetőset utána. Sokan panaszkodtak már emiatt, aztán utána jött hogy ja hát volt amikor nem hordtam az estit... Maguktól ezek nem állnak vissza.

Nekem is van most egyébként, hát nem a legszebb de majd leveszik... Addig meg kilehet bírni.

2019. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem a bölcsességfogak tolták vissza, merz amikor leszedték szép volt és hordtam is az éjszakait.
2019. febr. 19. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!