Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya leszek a fogszabályzóval?

Csúnya leszek a fogszabályzóval?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy újra kell fogszabályzó. 2 éve volt már, de visszaálltak ezért megint kell. 2 éve ilyen porcelán volt, ami fehér szóval nem látszott annyira (nyílván lehetetett látni de nem volt feltűnő). Most valószínűleg sima fém lesz mivel az a fehér már 170 ezer forint a fém meg "csak" 130 ezer.

Szerettem a fogszabályzót, de félek hogy ezzel a fémmel ronda leszek. Vagyha az a fehér nem állt rosszul akkor ez sem fog?

Segítsetek kérlek.


2019. febr. 18. 17:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem tini koromban bejöttek a fogszbályzós csajok. Nem kimondottan a fogszabályzó tetszett, hanem hogy ad magára és hajlandó vállalni némi kényelmetlenséget, hogy szépek legyenek a fogai. Ezt méltányoltam bennük.
2019. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem porcelán van, de az osztályban mindenki másnak fém. Őszinte leszek, a fém senkinek nem áll jól. Maximum nem annyira csúnya, mert szép a csaj. De a porcelán, akit eddig lattam, mindenkinek kifejezetten jól állt. Nem tudom, nektek sok-e a különbség a két ár között, de én mindenkett a porcelánt választanám újból. Látszik, de nem kilométerekkel arrébbról🤷🏼‍♀️
2019. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nekem fém van 2honapja és a tanáraim 80% észre se vete még olyan szinten hogy van olyan ora heti 4x ahol első padba ülök és mégcsak most tünt fel neki is.de amugy szerintem fogszabályzos lányok cukic

14/f

2019. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is fém van átlátszó gumival, majdnem négy hónapja van fent, de még most is megdöbbennek rajta olyanok is, akikkel napi szinten beszélek. Nem feltűnő, és nem leszel vele csúnya
2019. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már az enyém is fent van 3 hónapja es szeretem nagyon:)
2019. máj. 12. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!