Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is ezt tapasztaljátok?

Ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés

Nemrég belebotlottam egy kérdésbe, amiben a kérdező arra panaszkodott, hogy megszólják itt meg a mindennapokban a mindenféle igénytelen bio lányok, hogy túl sokat költ magára, miközben azok tökéletesnek képzelik magukat úgy, hogy filléres kacatokkal "bőrápolnak".


Ponthogy az ellenkezőjét veszem észre, inkább beszólnak annak, aki kevesebbet költ, mert nem teheti meg.

Az életben nem tudom, egyedül a sógornőmmel meg a húgommal szoktak felmerülni ilyen témák, de ott is csak ilyen "Figyelj, talátam egy tök jó hajpakolást, szerintem neked is tetszene" vagy "Nem tudsz ajánlani valami jó szempillaspirált?"

De el nem tudom képzelni, hogy akkor ülünk és szidjuk, aki többet vagy kevesebbet költ, ez olyan életszerűtlen.


Én sem tehetem meg, hogy sokat költsek szépségápolásra, mivel anyagilag nem állok úgy.

Ha valaki rákérdez, nem érzem cikinek bevallani, hogy 650Ft-os arckrémet használok, vagy 400Ft a kedvenc hajpakolásom, ezekkel is 3-6 hónapot elvagyok per doboz, persze a valóságban nem kérdezgeti senki.

Nyilván ha több pénzem lenne, akkor már csak kíváncsiságból is kipróbálnék olyan dolgokat, amikre most nem telik. De nincs.


2019. máj. 21. 10:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval, inkább azt tapasztalom itt, hogy ha valaki bevallja, hogy olcsóbb dolgot használ, vagy olcsóbbat mer ajánlani egy kérdésre, igénytelennek titulálják.
2019. máj. 21. 10:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak itt figyeltem meg. Gyakran látom, hogy aki sokat költ magára, akármire, azt is elküldik a piscába, hogy mit képzel magáról, amiért költi a pénzét. De ha még az apjáéból is veszi meg a tizenötezres papírlapot, akkor sem kellene, hogy fájjon ezeknek a nagyon okosoknak, elvégre nem az ő pénztárcájukból húzzák ki azt az összeget.

Nem kell ezekkel az élettelenekkel foglalkozni.

2019. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó, mondjuk az is igaz, hogy amikor valaki tényleg nagy összegeket ír, azt lepontozzák, gondolom, mert azt hiszik, kamu.

Egy kérdésre egyszer jött olyan válasz, hogy a lánynak ruhával és sminkkel havi 3-400 ezer jött ki mint kiadás, és szépen lehúzták nullára, holott a kérdésre válaszolt.

De ilyen válasz azért ritkán jön, 3-4-et ha láttam eddig.

2019. máj. 21. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is inkább csak itt divat, itt szeretik azt játszani hogy "mindenki hülye csak én vagyok helikopter" mert ha nem sminkelsz igénytelen vagy, ha csak ki mered húzni a szemed neadj isten korrektort használsz akkor meg agyonmázolt k...a.

Most ha valakinek a 600 ft-os arckrém beválik a bőréhez minek mondjam hogy nem, márpedig a 6000 forintost kell használnod mert proli vagy. Az ár nem egyenlő a minőséggel, vettem már agyonhípeolt lush arckrémet amitől zsíros és pattanásos lett a bőröm pedig tinikoromban se volt ilyen míg a dm-ben teljesen jó garnier, alverde stb krémeket lehet kifogni ha épp jók az ember bőréhez.

Sőt, azt vettem észre ha olcsó cuccot használsz ami jó inkább tudni akarják mi az, a legtöbb ember szeret spórolni szépségcuccokon ha olcsóbban is van ugyanolyan jó. Mikor ismerőseimmel megtudtuk hogy a kallos literes pakolás 800 forint együtt rohantunk venni, senki nem nyomta ezt a "jaj hát én csak dízájner hajpakolást használok arannyal kaviárral és honolului szűz lányok izzadságával" főleg mert az a 800 ft-os izé tényleg bevállt.

Sminknél én csak azt ítélem el (vagy nem is ítélem el, egyszerűen nem tudom megérteni miért jó) aki full vakolatot nyomat, főleg akin még csúnya is, most ha valaki nem sminkel az ő dolga, sokan így is szépek, én jól érzem magam sminkben, van aki nem, ennyi.

2019. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez a kerdes most csak polgarpukkasztas lesz semmi mas.

Itt senkinek se felel meg semmi se, lesz aki azt szolja le aki nem kolthet magara es lesz aki annyira zoldul az irigysegtol, hogy azt aki sokat kolt ilyenekre. Holott senkinek semmi koze a masik penztarcajahoz.

2019. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Nèha amúgy jobban megéri a drágább termék.

Az én arctisztítóm 5000 ft körül és 120ml-is, viszont több mint fél éve használom! Nagyon picit kell nyomni belőle.

Régebben pedig havonta vettem szinte max 1000 ft ért artisztítót. Szóval már sokat spóroltam a drágábbal!

2019. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más jön be. Sokáig az 1000 forintos természetes arc szappan jött be amit használtam kb 4 hónapig most meg egy 7000 forintos arc mosót használok mert hiába volt jó a szappan most eléggé száraz a bőröm. Tehát van olcsó termék is ami jó még drága is.
2019. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!