Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jártok a debreceni Park...

Jártok a debreceni Park Centeri C&A-ba? Ti is tapasztaljátok a "kedvességet"?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 évben akárhányszor bemegyünk oda, mindig érzem az eladókon az utálatot, lenéző tekinteteket kapunk. Pedig az eladók sem fullos cicababák és mi sem vagyunk csövesek. Volt olyan, hogy zárás előtt fél órával mentünk be, és az eladók a fülünk hallatára beszélték ki a vásárlókat, hogy zárás előtt esnek be mindig. Fél óra alatt a fél boltot fel lehet próbálni/ meg lehet venni szerintem.

Csak minket tüntetnek ki a kedvességükkel? :D



2018. dec. 13. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
debrecenbe sok a bunkó eladó, én is ezt tapasztaltam:/
2018. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer önéletrajzot adtam oda, és már suhintotta a kukába,de még el se mentem.
2018. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg rideg a hangulat és az eladók is.
2018. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a debrecenibe ez a helyzet! Felénk tolna megyében is. És nem csak a C&A-ban!
2018. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez "megnyugtat", Budapesten is ilyenek a plázás eladók. Hangoskodnak, üvöltöznek egymással trágárul, kibeszélik a vevőket. Nyilván nem a szaktudásukért veszik fel őket, hanem mert fiatalok. Múltkor a kedvenc boltomból fordultam ki. Egy eladócsaj azt a jó hangos hapciiiii váfffssss-tüsszögést nyomta le a ruhák közé az eladótérben, aztán jól megrázta a kezét, a másik eladó meg beszólt neki a hangosba, hogy "cica ezt te mosod fel". Nekem ez már nagyon alja volt és eljöttem, pedig azért mentem be, hogy jól bevásároljak.
2018. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szörnyű milyenek az emberek, csak azt nem értem az ilyen minek megy ilyen munkakörbe. :/
2019. jan. 9. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!