Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért pózolnak női katalógusba...

Miért pózolnak női katalógusba úgy nők, mintha pasiknak, leszbiknek, biszexeknek készülne egy-egy fotó? Pl. My77, missq modelleknél látom ezt.

Figyelt kérdés

Néha szívesen vásárlok egy-egy darabot a fent leírt márkáinak ruháiból. Egy ideje viszont zavart valami és most jöttem rá,hogy mi.

Ez a modellek beállítása és póza.


Más érzett hasonlót,de nem tudta szintén mi a zavaró ?


Szerintetek ,mi értelme van ennek?


Más valakinek is eszébe jutott ez ?


2019. okt. 10. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudsz linkelni egy példát?

Követem az említett márkàt instàn, és én nem látok ilyen képeket, mint amiről beszélsz.

2019. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam ilyeneket nézegetni, de nagyjából értem, mit szeretnél kifejezni.


Azért egyébként, amiért a filmekbe is be kell rakni egy gömbölyű popót vagy két fedetlen keblet: az ösztöneidre hat. A legősibb ösztönök egyikére, a szexualitásra.


A felsoroltak a nyálukat verik a modellekre, de akkor a heteró csajoknál miért működik a dolog? Azért, mert a heteró nő beletudja magát képzelni. Ő látja, hogy ez a nő szexuálisan vonzó abban a fehérneműben, valószínűleg el tudja csábítani benne a kiszemeltjét. A heteró nő pedig felszívja a bögyét, meg tellik önbizalommal és elhatározza és/vagy el hiszi, hogy ő is képes erre egy ilyen fehérneműben.


De amúgy elsülhet ez fordítva is, érezheti magát a heteró nő nullának egy modell csajt látva, ahogy a leszbikus nő és a biszex nő is. Vagy az utóbbi kettő plusz a heteró pasas is lerakhatja a katalógust, hogy köszi, neki ilyen nőkre nincs igénye.

2019. okt. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezekben a pózokban néznek ki a legszexibbnek a cuccok és azt fogod gondolni, hogyha felveszed, te is ilyen szexi leszel. (Nem leszel)
2019. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se nézegetek ilyet, de sejtem, mire gondolsz. Igen, szerintem is zavaró. Sokkal jobb lenne, ha természetesen viselkednének ezeken a képeken, nem játszanának rá direkt, mert nagyon természetellenes.
2019. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem zavar... Nyilván hogy a legfajinabbul nézzen ki a ruha is.
2021. jún. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!