Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek 2021-ben hogy...

Szerintetek 2021-ben hogy viszonyulnak ehhez a modell szakmában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megosztó kérdés lesz...

Kiskoromban és tinikoromban is szólítottak le ügynökségek, viszont sajnos nem éltem a lehetőséggel. Egész más irányba sodort az élet, nem tudtam magam modellként elképzelni, nem volt önbizalmam. Inkább a művészet irányába kezdtem el érdeklődni, középsuliban is ezt tanultam. Most 20 éves vagyok, ami ebben a szakmában már nem túl ideális, fiatalabb korban szokás elkezdeni. A méreteim tökéletesek hozzá, és akárkivel találkozok előbb utóbb mindig kapom a kérdést, hogy nem e gondolkoztam még a modellkedésen. Annyian mondják (még sebésztől is megkaptam mikor megakartam magamom csináltatni valamit, de mondta hogy szerinte így vagyok "tökéletes" ahogy vagyok), hogy most elkezdett érdekelni a dolog, kár hogy ilyen "későn" úgymond. A fiúk nagyrészének tetszeni szoktam, a lányok általában rivalizálnak, de ez modellkedés szempontjából lényegtelen, csak azért írom mert sokatok szerint a modell kifejezés nem egyenlő a szépséggel, pedig szerintem az esetek többségében igen. Na de a lényeg, hogy nekem az évek alatt lett egy vékony karika orrpiercingem, és köldökpiercingem is, amit ha kiveszek egy kis lyuk mindenképp marad a helyén. A szakmában nem nagyon örülnek a piercingeknek még akkor sem, ha ugyebár azt ki lehet venni. Tudok olyan modellekről akiknek van tetoválása, mégis felvették ügynökséghez, viszont nekem a lyuk az orromban van amit oké lehet eltudnak fedni, de nekik a tetoválás nem az arcukon van, le tudják sminkelni nekik. Szerintetek van így esély?



2021. febr. 20. 18:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%
Lehetsz tetoválással is modell, vagy piercinggel is ha van jó karaktered ezek nem kizáró ok , és a 20 éves kor sem.
2021. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
13%

#11


[link]

2021. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Mi olyan poénos megkérdezhetem?
2021. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
23%

Az, hogy ez nem igaz, maximum sufni modell lehet, vagy a falu szepe, 20 eves kor felett, magyarorszagrol indulva ez kulonosen igaz


Termeszetesen ezt a klasszikus ertelemben vett divatmodellkedesre irom, ha instamodell akar lenni, akkor semmirol sincs lekesve

2021. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
87%
10. 20 felett is van értelme 20-on 30 évesek is jelentkeznek- és van aki 40 év felett felkerül címlapokra csak ahhoz el kel jutni el kell jutni egy szintre.
2021. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
29%
Ahhha, linkelj akkor egyetlenegy modellt aki nagy cimlapokon szerepelt 20 plusszosan kezdve a szakmat
2021. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
89%
16- os Újságot kellene nézni, ott is vannak 20 év felettiek. Én már voltam ügynökségnél ahol 20-30-40-50 között is kerestek modelleket, ennyi.
2021. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
57%
A kerdezo nyilvan nem a helyi kinai bolt ruhainak a bemutatasara vagyik, hanem egy Vogue cimplapra, es egy szoval nem mondtam, hogy nincsennek 20 felettiek, de azok nem 20 evesen kezdtek, hanem 14-17 (nagyon max 18) kozott, a hangsuly a kezdesen van, es ez az eletkor mar ferfiaknal is necces, noknel meg kb eselytelen
2021. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%
De a kérdező azt sem írta hogy mondjuk egy Vogue világhírű modell akarna lenni. Elkezdeni 20 évesen is lehet ha csak szimpla modell akar lenni, de az hogy mennyire lesz híres azt nem tudni előre. Egy modell aki nem csak pózolni tud hanem van mondjuk tehetsége is van mondjuk az énekléshez az még sokra viheti.
2021. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Sziasztook

Na hat latom kialakult egy kis vita, de megnyugtatok mindenkit, tobb helyre is visszahivtak:))

Ugyhogy nemsokara kiderul

2021. febr. 23. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!