Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek 2021-ben hogy...

Szerintetek 2021-ben hogy viszonyulnak ehhez a modell szakmában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megosztó kérdés lesz...

Kiskoromban és tinikoromban is szólítottak le ügynökségek, viszont sajnos nem éltem a lehetőséggel. Egész más irányba sodort az élet, nem tudtam magam modellként elképzelni, nem volt önbizalmam. Inkább a művészet irányába kezdtem el érdeklődni, középsuliban is ezt tanultam. Most 20 éves vagyok, ami ebben a szakmában már nem túl ideális, fiatalabb korban szokás elkezdeni. A méreteim tökéletesek hozzá, és akárkivel találkozok előbb utóbb mindig kapom a kérdést, hogy nem e gondolkoztam még a modellkedésen. Annyian mondják (még sebésztől is megkaptam mikor megakartam magamom csináltatni valamit, de mondta hogy szerinte így vagyok "tökéletes" ahogy vagyok), hogy most elkezdett érdekelni a dolog, kár hogy ilyen "későn" úgymond. A fiúk nagyrészének tetszeni szoktam, a lányok általában rivalizálnak, de ez modellkedés szempontjából lényegtelen, csak azért írom mert sokatok szerint a modell kifejezés nem egyenlő a szépséggel, pedig szerintem az esetek többségében igen. Na de a lényeg, hogy nekem az évek alatt lett egy vékony karika orrpiercingem, és köldökpiercingem is, amit ha kiveszek egy kis lyuk mindenképp marad a helyén. A szakmában nem nagyon örülnek a piercingeknek még akkor sem, ha ugyebár azt ki lehet venni. Tudok olyan modellekről akiknek van tetoválása, mégis felvették ügynökséghez, viszont nekem a lyuk az orromban van amit oké lehet eltudnak fedni, de nekik a tetoválás nem az arcukon van, le tudják sminkelni nekik. Szerintetek van így esély?



2021. febr. 20. 18:25
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Erdekelne engem is
2021. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!