Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek 2021-ben hogy...

Szerintetek 2021-ben hogy viszonyulnak ehhez a modell szakmában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megosztó kérdés lesz...

Kiskoromban és tinikoromban is szólítottak le ügynökségek, viszont sajnos nem éltem a lehetőséggel. Egész más irányba sodort az élet, nem tudtam magam modellként elképzelni, nem volt önbizalmam. Inkább a művészet irányába kezdtem el érdeklődni, középsuliban is ezt tanultam. Most 20 éves vagyok, ami ebben a szakmában már nem túl ideális, fiatalabb korban szokás elkezdeni. A méreteim tökéletesek hozzá, és akárkivel találkozok előbb utóbb mindig kapom a kérdést, hogy nem e gondolkoztam még a modellkedésen. Annyian mondják (még sebésztől is megkaptam mikor megakartam magamom csináltatni valamit, de mondta hogy szerinte így vagyok "tökéletes" ahogy vagyok), hogy most elkezdett érdekelni a dolog, kár hogy ilyen "későn" úgymond. A fiúk nagyrészének tetszeni szoktam, a lányok általában rivalizálnak, de ez modellkedés szempontjából lényegtelen, csak azért írom mert sokatok szerint a modell kifejezés nem egyenlő a szépséggel, pedig szerintem az esetek többségében igen. Na de a lényeg, hogy nekem az évek alatt lett egy vékony karika orrpiercingem, és köldökpiercingem is, amit ha kiveszek egy kis lyuk mindenképp marad a helyén. A szakmában nem nagyon örülnek a piercingeknek még akkor sem, ha ugyebár azt ki lehet venni. Tudok olyan modellekről akiknek van tetoválása, mégis felvették ügynökséghez, viszont nekem a lyuk az orromban van amit oké lehet eltudnak fedni, de nekik a tetoválás nem az arcukon van, le tudják sminkelni nekik. Szerintetek van így esély?



2021. febr. 20. 18:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Ennek örülök és sok sikert kívánok, én egy szituációra gyakorlaton is vettem anno részt nem volt könnyű, főleg úgy hogy nem tudtam így készülni sem volt időm rá.

A felvételiztetős hölgy középsulis sorozatból volt.

2021. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
69%
Keressetek rá Varjú Zsofira aki most a világ legnépszerűbb modelljei között van. Nézz utána models.com-on tele van tetoválva, szerinem piercingje is volt és minden nagyobb kampányt megkapott idén, már több lakás árát megkereste. Ő is 20 felett kezdte épp azért mert ez a karakter akkorra érett be. A roster managementnél van, jelentkezz oda.
2021. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
#22 brutal karakteres arca van, 100 csajbol 1-nek jon igy ossze, 20 felett, valoszinuleg jo a szemelyisege is, tehat sok csillag allt egyutt amikor berobbant
2021. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Bevallom eddig nem hallottam erről a lányról, de megnéztem a neten és tényleg különleges. Szóval köszi, hogy írtad, legalább a te válaszod érdemleges volt.:) tényleg sok tetkója van, az a baj itt a gyakorin, hogy mindig olyanok válaszolnak akik nem is értenek az adott témához (vagy csak azt hiszik, hogy de). A modellvilágnak tényleg van egyfajta ideálja aminek meg kell felelni (pl.a min. 175 cm, méretek szerintem mindig megmaradnak majd), de már nem nézik olyan szigorúan a dolgokat mint x évvel ezelőtt, én úgy látom. Láttam már tetkós csajt kifutón például...
2021. febr. 24. 23:34
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

23.

Akkor minden lanynak aki valaha jo szezont ment es sok penzt keresett biztos ilyen lehetetlenül sok veletlen allt ossze:D ez nem epp arra bizonyitek h igenis sikerülhet? Nezd mar meg hany modell van egy kifuton, csak egy show-ban..magyar lanyok is nagyon szep eredmenyeket hoznak mar evek ota keress es Kondas Katara, Safran Bogira, Toth Laurara etc. Nem kimondott szepsegek. A divatszakmat csak akkor erdekli a sima szep ha valami híresség gyereke, egyebkent karakteres kell az meg h ugy nezel e ki beérhet idovel. Csomo lany van akiknek kesobb lesz meg a kisugárzása, arca. Megtanuljak hordani. Es hogy a kerdesre valaszoljak rengeteg pcs lany van

2021. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
En kifejezetten a tetko es a 20+ eletkorra irtam, hogy ritkan jon igy be ez a kombinacio ennyire sikeresen, foleg utobbi miatt, nem a karakteres arc miatt irtam, sot divatmodellkedes szempontjabol tobb az eselyed a sikerre mint klasszikus szepsegkent
2021. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, a modellkedéshhez nem kell szépnek lenni, (persze nem hátrány) hanem inkább különlegesnek.

Egy piercing helyet egy fotón egy másodperc alatt eltüntetnek.

Valahol lehet rólad képet látni kedves kérdező?

2021. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakit érdekel, leszerződtem.:) gondoltam leírom, hátha valakinek segít majd a jövőben. Köszi a válaszokat!
2021. márc. 18. 17:04
 29/31 anonim ***** válasza:
22-es Ez pontosan így van.
2021. márc. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek gratulálok. Melyik ügynökségnél jött össze ha megkérdezhetem?
2021. márc. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!