Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Furának találnátok, ha egy...

Furának találnátok, ha egy ismerősötök megkérdezné, lenne-e kedvetek fotózáshoz modellt állni neki?

Figyelt kérdés

Elsősorban női modell, férfi fotós felállásban.


Nem túl közeli barátok vagytok, tehát nem beszéltek napi-heti szinten, de pl. közös társaságból ismeritek egymást, ha összefutnátok véletlenül, azért szívesen elbeszélgetnétek vele.


Tudjátok róla, hogy hobbiból fotózik, de portrékat pl nem sűrűn oszt meg, illetve azt is, hogy feltételezhetően stabil párkapcsolatban él, szóval nem csajozni akar.


Furcsa, kellemetlen lenne, ha random rátok írna, hogy lenne-e kedvetek egy fotózás során modellt állni neki? Vagy pont, hogy örülnétek neki? Közösen kialakított elképzelések alapján, (ingyen - tfcd, tehát ti is megkapnátok a képeket), mutatna is korábbi referenciákat, amit ő csinált.



Hobbiból fotózok, eddig főleg természet-tájkép-street műfajban, de elkezdett érdekelni a portrézás is, szeretnék minél változatosabb modellekkel dolgozni gyakorlásképp. Introvertált, és kicsit socially awkward vagyok, emiatt anno a párkeresésben is voltak nehézségeim, emiatt kicsit sok bennem a bizonytalanság hasonló helyzetekben, nem tudom, nem lenne-e ez kellemetlen azoknak, akiket megkeresnék...


Írtam ki szavazást is, de megköszönöm a kifejtett választ is :)



2022. szept. 29. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Furcsán érezném magam, kellemetlen lenne
Örülnék neki, hogy megkeresett
Teljesen semleges lenne
21 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat jellegétől függ. És attól is, hogy hogyan tálalod, de ha ilyen terveid vannak keress inkább tfcd csoportokban, mert ott eleve nyitottabbak.
2022. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miert fontos az, hogy van-e parkapcsolatod vagy sem? Szerintem ez nem relevans info, de ha kiemeled, akkor olyan erzest kelt ez bennem, hogy talan van valami hatso szandekot :D


Hacsak nem aktfotokat akarsz kerni tolem (abba nem megyek bele), akkor meg orulnek is a meghivasnak :D


De egyebkent meg irj ki facebook-ra egy hirdetest es tuti fognak jelentkezni sokan. Ha megosztod kulonbozo csoportokban es nem csak az ismeroseid latjak, akkor meg meg tobben is :)

2022. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, ezt le akartam írni, kimaradt... :)


Igen, ismerem a tfcd csoportokat, benne is vagyok egy csomóban, de az a benyomásom, hogy az tud igazán érvényesülni, akinek van egy viszonylag mutatós portfóliója, ezt szeretném ismerősökkel kivitelezni, utána nyilvánvalóan könnyebb a csoportokon keresztül.


#2: Nyilván nem így közölném leírva, hogy "Szia, nyugi, van párkapcsolatom" :D Nem is hozom szóba, csak tudják rólam, inkább csak arra gondoltam, hogy ha tudnák, hogy egyedülálló vagyok, nem gondolnák-e azt, hogy így akarok ismerkedni?


És nyilván nem aktfotók, sima szabadtéri portrék nyilvános helyen :)

2022. szept. 29. 16:14
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon furának találnám, mert egy kicsit sem vagyok szép.
2022. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy TFCD csoportba nyilván kell valami alapreferencia, mert a másik is beáldozza az idejét. Egyébként, fura, hogy ennyire nem ismered a haverjaidat, bárataidat, hogy nem tudod, hogy kérhetsz-e tőlük ilyet vagy sem. Nekem van olyan ismersőm akinek igen mondanék, és van olyan akinél utána a férfiassága is veszélybe kerülne...
2022. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
2022. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék.
2022. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék neki, szívesen vállalnám. Viszont introvertált vagyok, ezért eleinte biztos nehezebben menne, amíg fel nem oldódom. De talán még segíthetne is ezen a fotózás.
2022. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele. Egyrészt nem gondolom magam modell alkatnak (lehet más látna bennem fanátiát, de ehhez nekem nincs elég önbizalmam), másrészt furán érezném magam egy "idegen" pasi társaságában. Ha mondjuk te is lány lennél akkor inkább mennék bele.
2022. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Én egy modellügynökségnél vagyok modell, szóval nem lenne ez nekem új dolog. Ha jó összeget ajánlanál, és nem meztelen fotó lenne, akkor belemennék kérdés nélkül.
2022. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!