Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Furának találnátok, ha egy...

Furának találnátok, ha egy ismerősötök megkérdezné, lenne-e kedvetek fotózáshoz modellt állni neki?

Figyelt kérdés

Elsősorban női modell, férfi fotós felállásban.


Nem túl közeli barátok vagytok, tehát nem beszéltek napi-heti szinten, de pl. közös társaságból ismeritek egymást, ha összefutnátok véletlenül, azért szívesen elbeszélgetnétek vele.


Tudjátok róla, hogy hobbiból fotózik, de portrékat pl nem sűrűn oszt meg, illetve azt is, hogy feltételezhetően stabil párkapcsolatban él, szóval nem csajozni akar.


Furcsa, kellemetlen lenne, ha random rátok írna, hogy lenne-e kedvetek egy fotózás során modellt állni neki? Vagy pont, hogy örülnétek neki? Közösen kialakított elképzelések alapján, (ingyen - tfcd, tehát ti is megkapnátok a képeket), mutatna is korábbi referenciákat, amit ő csinált.



Hobbiból fotózok, eddig főleg természet-tájkép-street műfajban, de elkezdett érdekelni a portrézás is, szeretnék minél változatosabb modellekkel dolgozni gyakorlásképp. Introvertált, és kicsit socially awkward vagyok, emiatt anno a párkeresésben is voltak nehézségeim, emiatt kicsit sok bennem a bizonytalanság hasonló helyzetekben, nem tudom, nem lenne-e ez kellemetlen azoknak, akiket megkeresnék...


Írtam ki szavazást is, de megköszönöm a kifejtett választ is :)



2022. szept. 29. 15:31
1 2
 11/11 NTBS ***** válasza:
25%
Igen, mert én férfi vagyok.
2022. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!