Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a Movie...

Zia_ kérdése:

Mi a véleményetek a Movie Star Studi-ról?

Figyelt kérdés
Aki már részt vett a tanfolyamon, és lejárt a szerződése... Kapott munkát ?

2014. jan. 4. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A tanfolyamos ügynökségek mindegyike kamu!!
2014. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én elkezdtem de nem fejeztem be . Akit onnan ismertem azok nem kaptak munkát , általában jönnek üzenetek hogy menj el erre arra a válogatásra statisztának de 5000:1-hez hogy tied a szerep
2014. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor csak pénz kidobás, és konkrétan semmire nem megyek vele modellkedés terén ? -.-
2014. jan. 8. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez csak kamu cég.

Beszedik a pénzt és nem hívnak utána soha, de le vagy szerződve 2 évre.

2014. márc. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát valószínűleg kamu...de én jelentkeztem a 3 hónapos képzpsre. A szüleim szerették volna ha megyek erre a 3 hónapra mert rendezőire szeretnék menni és mondták h akkor nézzem meg a média világát. körbe vezetnek studiókban meg szinkronizálhatok is. jó bulinak hangzik olyan mint egy tábor csak majd legközelebb ha esetleg valahol látok valamiféle hírdetést h állj be statisztának vagy ilyesmi akkor mondhatom h már van tapasztalatom a 2 éves szerződést meg nem írom alá azt le is van rendezve ezek az ajánlatok konkrétan egy tanfolyam ...halottam már h a 2 év alatt néha-néha behívtak egy embert de azt a maszlagot h most te nagy sztár lehetsz ne hidd el ez csak egy drága tanfolyam ami egy nagy élmény lehet a számodra
2014. aug. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hajnalka4 válasza:

Sziasztok!

Mi pár hónapja regisztráltunk, mert a lányomnak nagy álma, hogy műsorvezető lehessen. A színvonalas tematika és az oktatók nagyon megfogtak minket, így belevágtunk. A lányom most már sokkal magabiztosabb, ki mer állni a társai elé szerepelni. Sokat segített a kamerák jelenléte számára, és a csoportos feladatok, hogy hozzászokjon a szerepléshez! Eddig nagyon meg vagyunk elégedve és reméljük, hamarosan szereplési lehetőséget is kapunk!

2014. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Én több ügynökségnél is voltam, de rossz tapasztalatokkal, lefotóztak majd beígérték a munkákat, de semmi! Hozzájuk 3hete regisztráltam, de már egy statiszta szereplésen túl vagyok szerintem ez jelent valamit! Ok, hogy még filmbe vagy reklámfilmbe nem kaptam felkérést, de 2 évem van rá, mert ennyi a reg. időszak náluk. A sok ügynökség után azért is mentem hozzájuk, mert ők már több mint 7éve vannak a piacon, az egyik legrégebbi ügynökség és még mindig működik! Érdemes elmenni hozzájuk, én ajánlom!

2014. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hidasi A. válasza:

Sziasztok!

Maximálisan egyetértek az előttem szólóval! Én is pozitív véleménnyel vagyok róluk, nem értem miért ez a sok lealázás! Menjetek el más ügynökséghez és hallgassátok meg őket is akkor, ha nem hiszitek el, hogy egyszerűen lehetetlenség, hogy garantálják mindenkinek a munkát! A munkákra a lehetőséget garantálja minden ügynökség csak ezt sokan félre értelmezik és ha 10 felkérésből egy castingra se válogatnak be akkor már panaszkodsz, hogy : Jajj, de nem ezt ígérték, hanem munkákat!

Én nem adtam fel az első 3-nál, amikor nem mentem át a rostán és újra és újra elmentem oda ahová küldtek és sokszorosan is elégedett vagyok. Legyetek kitartóak és pozitívak!!!

2014. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Üdvözlet!

Nekem a színvonalas tematika mellett nagyon tetszett a hotel is ahova szervezték az órák többségét! Színvonalas helyszín az ilyen jellegű oktatás megtartásához és a szülőknek is biztosítja a helyet a várakozáshoz! A gyerek a képzés során magabiztosabb és ügyesebb lett, aminek nagyon örültünk! Igaz a kurzus 3hónap de később lehetőség is lesz haladó szintre lépni amit lehet meg fogunk majd próbálni! Én bátram ajánlom a kedves szülőknek! üdv.

2015. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!