Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A kis tinilányok mikor fogják...

A kis tinilányok mikor fogják felfogni hogy a modellkedéshez MAGASSÁG es rohadt VEKONYSÁG kell?

Figyelt kérdés
Elviselhetetlen hogy egy 165 centis vagy egy kovér lànyka minden álma hogy modell legyen. Nem tudják felfogni hogy ahhoz adottságok is kellenek????

2014. jún. 9. 10:19
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Mert könnyebb út,mint kitanulni egy értékteremtő szakmát vagy másokon segíteni töredék összegért.Minden a külsőségekre és a pénzre alapszik.

Pont ez a szám jutott eszembe:

Evanescence-Everybody's Fool.

2014. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
64%
Butaaaaaak!
2014. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
89%

A kérdésed érthető...de ha te nem 165 centis, duci lány vagy,akkor örülj neki. Én is vékony vagyok,de mégsem akadok ki ilyeneken. Ha ők most ezt állítják, később elfogadják. Ha meg nem,mit izgat...ez nem te vagy,nem igaz?!

Egyébként egyet kell értenem azzal,hogy a válaszaid rosszindulatról árulkodnak. Ha mégsem vagy ilyen, akkor sajnálom. Egyébként az egy dolog,hogy modell csak 170 cm fölött lehet,de egy duciból is lehet fotómodell vagy éppen modell! Igen, az is! Gondolom hallottál már a fogyókúráról, meg az éhezésről. Na és persze a sminkről.

Mindegyik ebben él. Szépen lefogyasztják őket(már ha nem csont soványan mennek oda) aztán megtartják az anorexiás méretet, jól kisminkelik őket a kifutóra és ennyi. Akinek csúnya arca van, abból is lehet gyönyörű lányt csinálni!


Most gondolom majd jön a válaszod, hogy fogjam be,de nem érdekel...ez az én véleményem...(egyébként a csúnya beszéd és a lenézés-ha számodra és a barátaid számára menő is-elég gáz. Árulkodik az intelligenciáról)

Üdv,

2014. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

1. a Kifutómodellkedéshez kell az hogy nagyon magas legyen.

2. nem feltétlenül szükséges hogy az ember csont sovány legyen, fotómodellkedéshez pl. nem, és a magasság sem feltétlenül fontos.

2015. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is írtam már ilyen kérdést, borzalmas, hogy mit gondolnak magukról egyesek...

Ahhoz, hogy valaki modell legyen súlyos fogyókúrákra és edzésekre van szükség, ami nem kis áldozat.

2015. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem itt probléma van a modell szó definíciójával. Ha azokat az embereket is modelleknek nevezzük, akik az Aldi újságban reklámozzák a Violetta alakformáló fehérneműt, meg a Sisi tejtúrót, esetleg netes oldalakon a noname márkák kollekcióit, akkor igen, alacsony, duci lány is lehet modell. De szerintem adjuk már meg az igazi modelleknek a tiszteletet. Nevezzük ezeket az embereket reklámarcoknak, vagy valami, de a modellek alapjáraton a divatszakmában dolgoznak, szerződésük van ügynökségeknél, számon tartják őket, kifutóra is küldhetőek, fotózásra is alkalmasak. És ehhez bizony kell az a 173cm, és a 32es méret. (Oké, kivéve plus size modellek, de szerény véleményem szerint ez eleve egy halott kategória volt. Mióta létezik már, és a híres márkák még mindig nem igazán kérnek belőlük.) Ha mindenkit, akiről életében készült már egy fotó, ami bármilyen formában megjelent már valamilyen médiumban, modellnek nevezünk, azzal csak lehúzzuk ezt a szót.
2015. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Mennyire igazad van utolso!!!
2015. jan. 5. 18:39
 28/43 anonim válasza:
Mert minden "szép" lány elmegy fotózásra, és modellnek hívja magát, mert ez a divat. Divat.. hahah. A szépség is számomra már egy olyan fogalom, ami teljesen elavult :) Különlegességgel mindenki többre megy, de ahhoz kell hogy legyen saját stílusa, önértékelése, és ezáltal saját véleménye az embernek. Sok a buta, tucat ember, aki megy a másik után, mert az nagyon "menő " :)
2015. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

olyan, hogy fotó modell, olyan nincs! igaza van valamelyik korábbi kommentelőnek, az aldi reklámos arcokat pl nem nevezném modellnek, bár gondolom ott is elvárás azért, hogy normálisan nézzen ki az ember, még ha nem is kell 180 centinek és 50 kilónak lennie. őszintén, hol, melyik plakátokon vagy újságban láttatok már ti alacsony, kövér lányokat? SEHOL. naugye.

amúgyis miért hívnának a cégek ilyen amatőröket, amikor szakmabeli profikkal (modellekkel) is dolgozhatnak, akik tudják, hogyan kell mozogni a kamera előtt stb.


aztán vannak még az ilyen férfimagazinokban feltűnő 'modellek', de mondanom sem kell, hogy ők sem a tehetségük miatt kerülnek oda. ők lehetnek alacsonyak ugyan, de kövérek semmiképp sem.


szóval összegezve, ha alacsony vagy, de vékony és szép az arcod, akkor valami zs kategóriás plakátot esetleg megcsíphetsz, ha ehhez még kellően k urva vagy és nagy a melled, akkor férfimagazinok pl, ha viszont kövér vagy... akkor SEMMI.

2015. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
utolsó: pontosan
2015. ápr. 17. 15:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!