Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A kis tinilányok mikor fogják...

A kis tinilányok mikor fogják felfogni hogy a modellkedéshez MAGASSÁG es rohadt VEKONYSÁG kell?

Figyelt kérdés
Elviselhetetlen hogy egy 165 centis vagy egy kovér lànyka minden álma hogy modell legyen. Nem tudják felfogni hogy ahhoz adottságok is kellenek????

2014. jún. 9. 10:19
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
38%

Top 50-be mezei halandó úgyse kerül, arról álmodni is fölösleges. Személy szerint nekem nem jönnek be ezek a deszka csajok, mivel én se olyan vagyok sokkal nagyobb eséllyel vásárolok olyan webáruházban ahol normális(abb) alkatú nők mutatják be a ruhákat, akik mosolyognak nem pedig a szájukat biggyesztik.


Amúgy sem vagyok oda a divatért, divatiparért, de az hogy az úgynevezett topmodellek ilyen melletlen, seggetlen csontvázak akiknek tilos mosolyogni, az minden alkalommal kiveri nálam a biztosítékot.


Aki meg modell akar lenni bizonyára azt képzeli hogy könnyen kereshet sokat.

2014. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudják, hogy mivel jár ez a szakma. Első ránézésre persze, hogy csak a pozitív dolgokat látják meg benne. Azt hiszik, hogy annyiból áll, hogy néha lefotózzák őket, akkor rögtön a Vogue címlapjára kerülnek aztán más dolguk sincs mint költekezni meg hírességekkel találkozni.

Persze ez nem így van, de ebbe ők nem gondolnak bele. Ha meg igen, akkor nem itt kérdezgetik, hogy "lehetnék modell?".

2014. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
57%
Fotómodellkedéshez se magasság, se jujj de nagyon nagy vékonyság se kell. Persze a rendes modellkedéshez kell.
2014. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Arc és kisugárzás is kell.

Én magas vagyok és vékony, de nincsen se karakteres arcom, se olyan kisugárzásom. Mindig mondják a rég nem látott rokonaim, hogy "jaj, miért nem mész el modellkedni?", mire mindig az a válaszom, hogy nincs karakteres arcom. Ezt se bírják felfogni a kövér, alacsony lányok. A modellkedéshez nem 2, hanem 4 dolog kell. Csak akkor lesz valaki sikeres, ha mind a 4 megvan neki.

2014. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
53%

A válaszaidból/ kérdésedből sugárzik az irigység és rosszindulat. De hogy kire vagy mire...?!


Én nem egy duci lányka vagyok, hanem egy modellügynökségnél dolgozó felnőtt nő. A kérdésed meg nem az volt, hogy miért akar minden duci lány topmodell/kifutó modell lenni... Mert sima fotómodell manapság bárki lehet. Akkor is ha ronda akár. Mivel olyan is kell, és azzal is lehet pénzt keresni, folyamatos munkákat kaphat egy 160 cm-es átlagos kislány is.

2014. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Ja vágom maga (felnőtt nő) pedig afféle aluljáróban látott csúnya kislányt ajnározó átverős cégnél van, akiknek az a céljuk hogy az átvert szülők fizessenek 100 ezreket portfóliókra!!
2014. jún. 10. 18:16
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Így van min 174 cm kell és 32/34es méret, már a 36os is sok helyen soknak számít!
2014. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim válasza:
Ma.
2014. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:
86%
Én ismerek egy lányt 14 éves ha jól tudom...már elkezdett modellkedni...fotózta már Nánási Pál is (nemtom ez mennyire számít)!!! De szerintem (nem tudom mennyi érzékem van hozzá) tényleg szép lány vékony és magas is, sőtt még szeplős is ami szerintem jó. Mindenki maga dolga h mi szeretne lenni ha felnő ha majd a szüleinek, rokonainak ez nem tetszik lehet h meggondolja magát..!! :)
2014. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőm 14 éves és megvan a 3 éves szerződése a VM-nél..
2014. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!