Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A kis tinilányok mikor fogják...

A kis tinilányok mikor fogják felfogni hogy a modellkedéshez MAGASSÁG es rohadt VEKONYSÁG kell?

Figyelt kérdés
Elviselhetetlen hogy egy 165 centis vagy egy kovér lànyka minden álma hogy modell legyen. Nem tudják felfogni hogy ahhoz adottságok is kellenek????

2014. jún. 9. 10:19
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Miért emelted ki? Kaptál elég választ.

Sok a tájékozatlan buta kislány,és azok is akiknek az egójuk nagyobb a szépségüknél,ennyi..

2016. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Ezt nem megérteni, hanem elfogadni kell.
2016. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy azt sem fogják fel, hogy még a magasság és a soványság sem elég, karakteres arcnak kell lennie. És ez baromi ritka, mikor úgy néznek ki, mintha klónok lennének.


Nekem összefügg a szakmám ezzel, azt sem tudják, hogy egy fotózáson a modell az, akit simán lehet helyettesíteni, pont mert rengetegen vannak, akik helyettesíthetik őket.

2016. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
62%

Eszméletlen milyen ledegradáló módban írtok az alacsony lányokról...mintha kb. nem is emberek lennének. Nem lehet mindenki 170+ centi!

Még mielőtt beszólnátok: nem vágytam soha ilyen karrierre. Sem most sem régebben.

A kislányoknál ez olyan mint amikor minden 3. gyerek állatorvos és pilóta szeretne lenni.

Konkrét a válaszokat olvasva elszégyelltem magam,hogy még 160 centi sem vagyok.

Mióta a magasság határozza meg egy ember értékét? A modellkedésnél esetleg. De meg is látszik. Azért van egy csomó önbizalomhiányos,anorexiás tini lány! Mert mindenhonnan az folyik ha nem vagy 180 centi és 40 kiló akkor nem vagy jó csaj. Megvan a véleményem erről.

2016. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
szerintem senki nem beszélt lenézően az alacsonyakról úgy általánosságban, de egyszerűen a modellkedésnél ez kizáró ok és akik ezt nem fogják fel, azok buták. más szakmáknál meg előny, ha alacsony vagy, pl. balett-táncos, zsoké, úgy tudom, űrhajós se lehet 180 centi felett (bár ez férfiakra vonatkozik inkább).
2016. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
81%
Minek kell ezt folyton kiemelni? Megtapsoltak elegen,hogy igazad van,leulhetsz. Gondolom nem ugy kepzelted el,hogy ha ezredjere is kiemeled a kerdest,majd jon a megvalto,aki leirja neked,hogy 2017.julius 20.an majd minden kislany felfogja,hogy milyen adottsagok kellenek egy modellnek.
2016. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Nem kell általánosítani.Akinek komolyan az az álma az már utána nézett a dolgoknak és rájött hogy 173-cm alatt nem lesz modell.A többi meg hülye és kész,nem kell velük foglalkozni.Én is nagyon szeretnék egyébként modellkedni de kiskoromban nem akartam(akkor nem tudom miért de 6 évesen elfogadták a magasságom) most 16 évesen meg abban állapodtunk meg az ügynökséggel ha elérem a megfelelő magasságot felvesznek...na hát arra várhatok.
2017. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
29%
Én 14 éves vagyok,173 cm és 44 kg,modellkedek,és nem tudom mit mondjak néha a 160 centis 60-70 kilós osztálytársaimnak akik meglátják a képeim és kérik hogy intézzem be őket is xd
2017. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
22:55-ös vagyok,nekünk azt mondták hogy az alsó határ életkorban 14,magasságban 173,súlyban meg max 70 kg hogyha pl egy 185 cmes lány annyi aki vékonynak néz ki,szóval tényleg esélytelen és korai elképzelés egy 12-13 éves,165 cm,60 kg lánynak,ez teljesen normális súly amúgy szerintem de a modellséghez nagyon gizdának kell lenni :/
2017. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de én 11 éves koromban kezdtem modellként, most 17 vagyok és 170 centi. És a modellsuliba, ahova jártam, sem csak olyan nagyon magas lányok voltak.
2017. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!