Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem engedik, hogy sportoljak? Hogyan fogyhatnék? Csak zöldség?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok 62 kg 162 cm magas. Fogyni szeretnék, de közben meg erősíteni és elkezdtem futni napi 40 percet.. meg van motiváció, nagyon szeretek, főleg reggelente futni. ha nem futok akkor itthon tornázom. Anyu mindig haragszik ha futni megyek, meg rendesen gúnyolódik rajtam. Régebb mondotta, hogy nagy a fenekem, aztán nemrégiben szólt be egy barátnője, hogy meghíztam. Ha itthon tornázom és benyit akkor elkezd kiabálni, hogy nem vagyok normális, hogy ugrálok a szobában, meg teljesen elment az eszem és be vagyok bolondulva.

Még a kaja sem oké. Lassan úgy döntök, hogy csak zöldséget , gyümölcsöt fogok enni, amit elől hátul kapok. Nagyon zsírosan, olajosan készíti az ételeket. Fehérjebevitel max 20 g tud lenni.. Csak disznóhúst készít. Csirkét 3 hónapban egyszer süt. A múltkor rizset főztem magamnak, hogy főzelék helyett azt egyem, errefel az volt a baj, hogy minek főzök külön, s hogy nem tudom azt enni ami van.

Hogyan vihetnék be több fehérjét? (tojás az oké) Tanácsokat is szívesen fogadok.


2012. jún. 29. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
18 éves vagy. becsukod az ajtót és tornázol. anyád csináljon, amit akar, ez nem ütközik törvénybe. továbbá az sem, h magadra főzz...
2012. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozok még egyszer ezzel, illetve azzal, hogy elengedem a fülem mellett. de nem úgy működik, kéreznem kell akárhova megyek , és ritka eset mikor simán kiengednek is. És mostmár eléggé zavaró.
2012. jún. 29. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
kérd el magad apádtól...
2012. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

?????

Ne haragudj, de MI VAN!?!?


18 éves vagy... Felnőtt...

Oké, hogy otthon élsz, akkor be kell tartani bizonyos szabályokat. Pl., hogy megmondod, hova mész, mikor érsz haza. Ez oka.

De, hogy nem engednek ki!? Ez elmebaj!!

2012. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg ez van itthon nálunk. Az a legzavaróbb jelen pillanatban, hogy ellenzik a mozgást, a kis sportot.
2012. jún. 29. 21:15
 6/9 izzó galagonya válasza:

Menekülj onnan. Iskolába jársz még? Rokonhoz, baráthoz nem tudnál költözni? Elég agyrém lehet.

A tojás mellett jó még a túró is, azt főzni sem kell, nem buksz le vele. Legjobb azért valami hal vagy sovány hús lenne, de a lencse sem rossz vagy más hüvelyesek (a szóját viszont inkább kerüld).

2012. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Teljesen megértelek, velem dettó ugyanez a helyzet! A kor, a kaják tekintetében, az ellenzés, minden.....:S Tényleg nem tudom megérteni, miért vannak ilyen emberek! Én is jól tanulok, diákmunkázom, segítek itthon, rendes barátaim vannak, zenélek, olvasok és nagyon jól tanulok és annyit nem kapok meg, hogy nyugodt szívvel tekerhessek egy órát naponta......


Tarts ki mellette! Ne érdekeljen, mit mond! Menj el futni, kész passz, mondd, hogy mikor jössz és hogy jogod van hozzá. Lehet párszor ellenkezik, de valamikor nem lesz kedve...nekem is így van. Hol jobb, hol rosszabb. De próbálkozni kell, mert ha épp jó kedve van, nem szabad elszalasztanod edzést. A tornázást sem hagyd abba, becsülendő, hogy van lelkierőd hozzá, nekem nagyon nincs kedvem egy helyben ugrálni :) De jól jön ez is.

A kajánál szerintem annyi, hogy mondjuk próbálj kevesebbet enni, hagyd el a kenyeret és ha te veszel tízórait, valami egészségeset vegyél :D Ami otthon van, abból is engedd meg a kis válogatást, én sem eszem mondjuk csülökpörköltet.

Ja, és ha már sorstársam vagy, gondolj arra, hogy egyszer véget fog érni, és meg fogod találni a szabadságot. Mondjuk ha továbbtanulsz...A sport nagyon fontos, nekem sok terhet levesz a vállamról, és legalább kis időre szabadnak érezhetem magam!

2012. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit ellenezenek a szüleid és miért?
2012. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sosem értettem az ilyen embereket.Pedig ismerek én is... Az egy dolog, hogy beszűkült látásuk van, de másra is ráerőltetik. Az ilyeneknek komolyan nem kéne gyereket vállalni és ezt ne vedd sértésnek, nem miattad mondom.
2012. jún. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!