Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbikáért miért van...

Palvin Barbikáért miért van mindenki úgy oda?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mivel én semmi különlegeset nem látok benne.

2014. dec. 8. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Mert jó modell, megvan hozzá az arca, az alkata, a tehetsége. Lehet, hogy számodra semmi különleges, de attól még profi.
2014. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Profinak nem nevezném, mivel egy összetett angol mondatot nem tud összerakni és nem egy interjút láttam már vele, amiben a neveket nem tudta, hogy kivel bulizott.

Számomra csak "kirakatarc", nincs benne semmi különleges.

2014. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom mert rohadtul szép...
2014. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Savanyu a szolo? Azert eleg szep lany.. Persze kellett hozza nemi szerencse is, de azert nem minden masodik lanynak van ilyen szabalyos babarca.
2014. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

És? Az angol fiatalok sem tudnak egy összetett angol mondatot összerakni. Az összetett mondatok már nem menők. Amúgy sem tolmács, hanem modell. Szerintem aki Karl Lagerfeld oldalán megy végig a kifutón aki megnyitott egy Chanel bemutatót, az elég profi. De sorolhatnám még a nagy divattervezőket, divatgurukat, márkákat, termékeket. Vivienne Westwood, Marc Jacobs . Csak hogy így a legnagyobb neveket említsem. Vagy persze a Victorias Secretben is amatőrök vannak.

Komolyan akkor kíváncsi vagyok ki a profi, ha nem ő. Mert kb. mindent elért már a szakmában. Nem kell tömjénezni, nem kell imádni, nem kell szépnek tartani. De egy olyan modellre, aki a világ legeslegnagyobb, leghíresebb, legnívósabb márkáival, arcaival dolgozik együtt, azt mondani, hogy nem profi, szimpla primitívség.

2014. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

Van nála szebb lány is igen, de attól még szép.

Nekem bejön a stílusa is, igazából nem értem miért lehet unszimpatikus bárki számára is, nem egy megosztó személyiség. Én követem több helyen is, szóval nem csak pár cikket olvasta róla, de nekem az jön le, hogy egyáltalán nem szállt el magától, dolgozik becsülettel, emellett élvezi az életet amit jól is tesz.

2014. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Az összetett mondat csak egy példa volt. Akkor úgy fejezem ki magam, hogyha ennyire nemzetközi körökben akar valaki mozogni, legalább egy alap tudása legyen angolból, de neki ez nem jött össze, nem tudja magát kifejezni.


Amúgy meg ennyire nem dobálóznék a nevekkel, mert akiket felsoroltál (különösen a Victoria's Secret), azok a cégek a csontsovány lányokat mutogatják a reklámjaiban. Ami nem, hogy nem szép, hanem visszataszító. Csakúgy, mint szinte az egész modellipar, akik az elfogadott tökéletességet keresik. Rengeteg olyan nő van, aki okos, szép, de azért nem lehet modell, mert nem úgy állnak a fogai, ahogy azt az ipar szeretné vagy van rajta egy kis súlyfelesleg, esetleg az arca nem tökéletesen szabályos.

Szerintem Palvin Barbi is ebbe a sorba tartozik. Emellett a véleményem miatt nem tartom magam primitívnek (köszönöm a jelzőt, bár ilyen gyors beskatulyázással, inkább téged lehetne e jelzővel illetni), sajnos számomra ez értékelhetetlen, akármennyire is le lesz most pontozva a válaszom.


A modellszakma is lehet kemény munka, de inkább abból indulok ki, hogy mennyi embernek kell keményen dolgoznia, csak azért, mert nem néz ki így meg úgy. Emiatt is ítélem el, mert nem átlagembereket küldenek a kifutókra.


Végül pedig mielőtt bárki kijelentené, hogy magamból indulok ki a modellipar hibái kapcsán vagy irigy vagyok, kijelenteném, hogy nem, elégedett vagyok az életemmel és nem vágytam sosem a modellszakmába.

2014. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Én nem vagyok oda érte, de tény, hogy nagyon jó munkái vannak.
2014. dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Miert kene atlagembereket küldeni a kifutora? Mérnöknek sem az megy, aki hulye.
2014. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Fotogén és különleges arca van.
2014. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!