Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbikáért miért van...

Palvin Barbikáért miért van mindenki úgy oda?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mivel én semmi különlegeset nem látok benne.

2014. dec. 8. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
A férfiaknak általában nem nem tetszik, a tinilányok bálványozzák. Az állkapcsa fura..
2014. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért a mérnököket nem hasonlítanám össze a modellekkel...
2014. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Miert? Munka-munka. De írhattam volna barmi mast is...a modellszakmanak is vannak kovetelmenyei mind kullemileg, mind egyéb képességeket illetoen, palvin ezeknek megfelel. Azon csak röhögni tudok, hogy a laikusok( szándékosan nem irogyet irtam, nem is azok, igazabol csak tipikus magyarok) ott frocsognek, hogy palvin ronda\nem profi\apa pénzéből jutott el idaig... Igen nyilvan azert foglalkoztatjak a legnagyobb divatcegek, mert mindenki okadik tole, nem tud egy ertelmes mondatot összerakni, ellenben palvin posta bacsinak(nem tudom hogy hivjak) van néhány fölös milliója :D ugye erzitek, mennyire nevetséges ez... Nem kell imádni valoban, nem kozelezo. De azert kétségbe vonni a tehetseget, vagy amit elért az eleg durva. (bar tudom, hogy az atlag magyarnak, aki napi 10orakat dolgozik 100ezerert\a szüleik ezt latja\egy új polit nem tud magának venni\stb. ez nehezen feldolgozható, de ezzel nincs baj, csak ne hangoztassuk..)
2014. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Oké, de ha valaki eleve lenézi a modelleket, akkor minek ír ide? Én a "profinak nem nevezném" dologra reagáltam. Mert teljesen nyilvánvaló, hogy a szakmájában igenis a legprofibbak között van. Különbség van aközött, hogy neked nem tetszik, és semmire nem tartod amit csinál(szubjektív vélemény) és aközött, amit a szakmabeliek gondolnak róla(objektív vélemény). Az, hogy szerinted nem okos, itt nem lényeg. Olyan, mintha egy agysebészt tartanál amatőrnek azért, mert nem tud hímezni.
2014. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 WattacukorPufi válasza:
56%
Tisztára úgy néz ki mint egy átlagos ember. Bisztos apuci befizette neki!
2014. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
61%
Szerintem nagyon szép lány, elég jó képek készülnek róla, láttam pár reklámvideóját is, abban is ügyes volt. Ha a személyiségét nézem, nem ismerem, az interjúk alapján valahol szimpatikusnak/értelmesnek/szerénynek tűnt, van ahol kevésbé annak,sőt kifejezetten nagyképűnek, de hát rossz napja mindenkinek lehet,meg ahhoz képest,hogy mekkora sikereket ér el,normális,ha kissé el is száll magától. Ha értem rajonganának millióan,én se hiszem,hogy túl szerény tudnék maradni. De hogy az állandó "miértszidjákőtmiértnembüszkékrá" kérdésre is reagáljak:Nem hiszem, hogy feltétlen csak az irigység miatt van annyi negatív komment vele kapcsolatban,persze kisebb részben az is,de sztem ez inkább a modell szakmának szól. Attól függetlenül,hogy elismerem,hogy ezen a területen ő profi és jól csinálja,de magát ezt az ipart iszonyúan elítélem. Egyrészt a munkába befektetett energia és az ezért kapott fizetés hatalmas aránytalansága miatt, én elhiszem,hogy nem elég ehhez a szakmához,ha valaki szép arccal és jó alakkal születik,elhiszem,h fárasztó mondjuk 8-10 órán keresztül egy helyben ülni/állni egy fotózás miatt,szóval kell hozzá kitartás,ebben biztos vagyok, de az, hogy ezért pl. Palvin meg más sikeres modellek milliókat kapnak(egyetlen fotózásért akár),finoman szólva felháborító, én teljesen megértem azokat,akik megjegyzik, hogy ezért a munkáért éltetni valakit/büszkének lenni rá ha nem is nevetséges,de érthetetlen. Nézzétek meg a Hosszú Katinkával kapcsolatos kommenteket, én nem nagyon találtam negatívat,csak dicsérő szavakat,de azt rengeteget, pedig ő is dúsgazdag lett abból,amit csinál és eszméletlen sikeres a maga területén. Vajon miért? Nyilván mert mindenki felfogja, hogy a kismillió aranyérme és az ezzel járó anyagi díjazása mögött hatalmas nagy munka van, össze sem hasonlítható azzal, hogy órákig sminkelnek,öltöztetnek majd pedig fotóznak. Persze ez nem Palvin hibája, nagyon is jól csinálja,hogy törtet előre, én is szivesen cserélnék vele,de teljesen érthető,ha az átlagember számára frusztráló,ha valaki 8-10 óra pózolással megkeresi egy luxuslakás árát Pesten kb. Úgyhogy nem,én ezért nem tudom sem éltetni, sem szeretni őt,attól függetlenül, hogy semmi problémám nincs vele,soha nem mocskolódtam, mert sztem is undorító mikor lek*rvázzák őt, de a másik oldal ugyanúgy gáz,mikor elvetemült fanok rögtön kiakadnak,ha elmondom a véleményem, hogy egy utolsó irigy,sz*r alak vagyok,és igenis ő a mi büszkeségünk, legyek megtisztelve, hogy ő is magyar(??!!).:D Nem tudom, én többre becsülöm a sportolóinkat,tudósokat ,de még a hétköznapi tűzoltót is, modelleket nem tudok az egekig magasztalni...De persze ez csak egy vélemény,nem kell velem egyetérteni:)
2014. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Valaki mondja el nekem, miféle tehetség kell a modellkedéshez?! Ez nem tehetség kérdése, ehhez külső adottságok kellenek. Hogy jön ide a tehetség?
2014. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

mert nagyon jól néz ki


22f

2014. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!