Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyenkor mit kéne tennem?

Ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék olyan képeket amin "modellkedek" de a családomból senki sem hajlandó lefotózni engem . Még a barátnőim se . Mit csináljak??
2015. márc. 28. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
ha a családod meg a barátaid fotóznak le az nem modellkedés... menj egy ügynökségre és ha tetszel nekik lesznek képeid.
2015. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
XD XD hát ez a kérdés nagyon jó!!!!! Akkor Selfiezz az is tetszeni fog a népnek ne aggódj :D XD
2015. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező ilyen "pózféleségekre" gondolt...
2015. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos be lehet állítani, hogy 10 másodperc múlva kattanjon el a gép.
2015. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
örülj, hogy ez a legnagyobb bajod az életben!
2015. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el fotóstúdiókba, érdeklődj, mennyibe kerülne egy sorozat, és h h megy ez. Csináltasd meg.
2015. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vannak olyanok, akik kezdő fotósok és referenciának ingyen készítenek fotókat. Ezeket a fotókat te is megkapod, de ők is fehasználják referenciaként, pl feltöltik a honlapjukra. Ilyeneket keress. Szerintem, ha beírod google-be, hogy ingyen portfólió fotózás, akkor ad ki találatot
2015. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A neten vannak olyan kuponok, amelyekkel olcsóbban készíttethetsz magadról fotósorozatot.
2015. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat ! Nem viccből irtam ki ezt ! -,-
2015. márc. 28. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!